fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Netflix chystá film s Jennifer Aniston v hlavnej role. Stvárni prezidentku USA a jej životnou láskou bude žena

Máte tip? napíšte nám mailom

Jennifer Aniston si zahrá prvú americkú prezidentku, ktorá je zároveň lesbičkou.

Streamovacia spoločnosť Netflix patrí k podporovateľom LGBTI+ komunity, pričom svoju podporu premieta do kvalitnej reprezentácie LGBTI+ postáv vo svojich seriáloch a filmoch. Inak tomu nebude ani v pripravovanej novinke s názvom First Ladies, v ktorom si prezidentku USA zahrá populárna herečka Jennifer Aniston. Po jej boku nebude ale stáť prvý muž, ale ďalšia prvá dáma – jej lesbická partnerka.

Tig Notaro Zdroj: Wikipedia

Popis pripravovaného filmu je takýto. “Keď sa Beverly (Jennifer Aniston) a Pokračovanie na ďalšej strane.

Kasey (Tig Notaro) presťahujú do Bieleho domu, dokážu, že za každou úspešnou ženou stojí… Ďalšia úspešná žena!” Spoluautorkami politicky ladenej komédie sú reálne lesbické partnerky – komička, herečka a spisovateľka v jednej osobe, Tig Notaro a jej manželka Stephanie Alynne.

Zdroj: Getty

Aj keď ešte nie je stanovený termín prvej klapky, nakoľko je momentálne Jennifer pracovne mimoriadne vyťažená, plánovaný film sa na internete stretol s obrovským úspechom.

 

 

Zdroj: Independent

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií