fbpx
Nový trend! Zdobenie vianočných stromčekov kvetmi

Nový trend! Zdobenie vianočných stromčekov kvetmi

Neodmysliteľnou súčasťou Vianoc je vyzdobený vianočný stromček, pod ktorým si vo sviatočný deň všetci nájdeme nejaký ten darček. Viacerí z nás dávajú prednosť klasickej výzdobe pozostávajúcej z vianočných gúľ, pozlátok, salóniek a sladkej kolekcie.

V súčasnosti sa však dostávajú viac do pozornosti kvety. Áno, dobre čítate, už aj umelé, sušené či dokonca aj živé kvety sú jednou z ozdôb na vianočnom stromčeku. O tom, že je to jedna z unikátnych a veľmi pekných dekorácií vianočného stromčeku sa môžete presvedčiť na nasledujúcich obrázkoch. Možno aj vďaka ním bude vaša tohtoročná výzdoba o niečo IN.

floral-christmas-tree-decorating-ideas__605

floral-christmas-tree-decorating-ideas-1-2

floral-christmas-tree-decorating-ideas-1-3

floral-christmas-tree-decorating-ideas-19__605

floral-christmas-tree-decorating-ideas-20__605

floral-christmas-tree-decorating-ideas-26__605

floral-christmas-tree-decorating-ideas-27__605

floral-christmas-tree-decorating-ideas-28__605

floral-christmas-tree-decorating-ideas-29__605

floral-christmas-tree-decorating-ideas-30__605

floral-christmas-tree-decorating-ideas-31__605

floral-christmas-tree-decorating-ideas-33__605

Zdroj: boredpanda.com

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  Žena zavolala na tiesňovú linku, aby si objednala pizzu. Nešlo však o omyl, ale tajné volanie o pomoc!
Google+ Linkedin

Autor:

Volám sa Lenka a pre web klocher.sk píšem od jeho začiatku, takže som akýsi "inventár" tejto stránky. :D Moje články sú zamerané najmä na témy žena, láska, rodina a deti, ale rada píšem aj články ohľadom rôznych testov, hlavolamov či vtipných videách. Medzi moje záľuby patrí šport, relax a trávenie času s blízkymi a priateľmi. Aktuálne začínam žiť novú životnú etapu a pripravujem sa na jednu z najväčších výziev - materstvo, tak držte palce, aby sme to s manželom zvládli :)