fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Obľúbený seriál Game of Thrones prichádza s ohromujúcim trailerom na najnovšiu sériu!

Máte tip? napíšte nám mailom

Obľúbený seriál Game of Thrones vám asi veľmi predstavovať nemusíme, no pre tých, ktorí zaspali dobu pripomenieme, že patri momentálne medzi najobľúbenejšie u mladých ľudí.

GoT je dobrodružno-fantastický seriál s produkcie HBO, ktorý sa začal vysielať v roku 2011. Okamžite prilákal množstvo ľudí, ktorých ihneď uchvátil. Kritikmi bol celkom pozitívne hodnotený, no zároveň bol osočovaný pre častú nahotu a násilie. Aj napriek tomu získal mnoho ocenení a nominácií.

Tento počin je veľmi charakteristický tým, že pravidelne umierajú postavy, častokrát práve tie, ktoré si najviac obľúbite. Seriál sa odohráva na fiktívnych kontinentoch Westeros a Essos, pričom pozostáva z mnohých prepojených dejových línií, pre ktoré je špecifické to, že sa niektoré objavia iba raz v jednej epizóde.

Momentálne je vonku 5 sérií, no fanúšikovia netrpezlivo čakajú, pretože na konci doteraz poslednej série ostalo všetko otvorené. Je Jon Snow mŕtvy? Už nie je Daenerys kráľovnou? Ako vlastne dopadnú Starkovci?

To všetko sa už dozvieme od 24. apríla, kedy má premiéru nová séria tohto veľmi zaujímavého seriálu, ktorý žne úspechy po celom svete!

Prečítajte si tiež:
Je to oficiálne! Nikdy sa nedočkáme pokračovania obľúbeného seriálu Priatelia

https://www.youtube.com/watch?v=CuH3tJPiP-U

 

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií