Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Obuv alebo dizajnový doplnok? Topánky ovládané aplikáciou už v roku 2016!

Prídu aj na Slovensko?

Cieľom značky Shiftwear je priniesť budúcnosti umenie, ktoré môžu ľudia nosiť na nohách. Ľudia by sa vraj v budúcnosti mohli obúvať do skvelých a dizajnových HD obrázkových topánok. Firma hovorí, že ľudia si môžu vybrať, aké obrázky chcú mať na bokoch svojich tenisiek. Pohyby obrázkov budú ovládateľné cez mobilnú aplikáciu.

Každý skvelý nápad má však svoje muchy, a tento má jednú obrovskú – a tou je cena. Na začiatku si firma stanovila finančný  limit na návrh,výrobu a propagáciu 25 000 dolárov, no prevýšila ho až na 128 560 dolárov. Aj napriek tomu je tu ešte stále jedna prekážka. Okrem navýšenia ceny je potrebná suma 2 milióny dolárov na výrobu topánok v propagačných videách.

Napriek tomuto cenovému cirkusu firma sľubuje, že topánky budú 100% vodotesné, budú v troch štýloch, budú pohodlné a ich predaj je naplánovaný už na polovicu roka 2016. No keďže zahraničie je predsa len zahraničie, je otázne či a kedy vôbec sa tieto skvelé topánky dostanú aj na Slovensko.

Kúpili by ste si ich?

e-ink-display-custom-shoes-shiftwear-1

e-ink-display-custom-shoes-shiftwear-6

e-ink-display-custom-shoes-shiftwear-5

e-ink-display-custom-shoes-shiftwear-3

e-ink-display-custom-shoes-shiftwear-15

Zdroj: boredpanda.com

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií