fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Ohrozuje váš vzťah veľkosť vašej mužnosti? Dajte si ho zväčšiť

Máte tip? napíšte nám mailom

Ak aj váš vzťah v poslednej dobe pokrivkáva a neviete prísť na to, v čom je problém, zamyslite sa, nie je to kvôli vašej mužnosti, respektíve kvôli jeho veľkosti? Partnerka s jeho veľkosťou nemusí byť spokojná. To by možno vysvetľovalo aj jej zvláštne správanie.

Ťahové extendery vs. prírodné preparáty

Ak sa ani vám nepáči veľkosť prirodzenia, máte možnosť si ho dať zväčšiť. Pýtate sa ako? Dá sa to. Buď ťahovými extendermi, alebo prírodnými prípravkami, ako je napríklad prípravok Xtrasize. Medzi ťahovými extendermi a prírodnými prípravkami sú však veľké rozdiely. Napríklad prírodné prípravky nie sú bolestivé, ale sú menej účinné ako ťahové extendery. Ak chcete čo najrýchlejšie zväčšiť svoje prirodzenie, nerozhodujte sa pre prírodný preparát, ale pre ťahový extender.

Rýchle predĺženie

Ak však nechcete trpieť a netúžite po rýchlom predĺžení penisu, pokojne si môžete kúpiť prírodný preparát, napríklad vyššie spomínaný Xtrasize. Patrí k najúčinnejším prírodným preparátom a vyhľadáva ho azda najviac mužov, ktorí sa boja bolesti a chcú si predĺžiť prirodzenie bezbolestným spôsobom.

Prečítajte si tiež:
Chris má fetiš na balóniky: Toto sú najšialenejšie sexuálne úchylky

Nevšímajte si posmešné komentáre

Váš sexuálny život sa po zväčšení prirodzenia zaručene zmení. Ak chcete zmenu, neváhajte a vyskúšajte jeden z týchto dvoch spôsobov. Váš vzťah môže oživiť aj sexuálny hračka zo sexshopu. Čo však rozhodne zmení váš doterajší sexuálny život je práve zmena veľkosti vášho prirodzenia. Ak sa vám niekto posmieva, netrápte sa kvôli tomu. Jednoducho sa sústreďte len na seba a na váš sexuálny život. Posmešné komentáre okolia vám môžu byť ukradnuté.

Fungujúci vzťah je založeným nielen na komunikácii, ale aj na fyzickej príťažlivosti. Ak sa partneri prestanú navzájom priťahovať, je zbytočné existovať v takomto nefungujúcom vzťahu. Ak je veľkosť vášho prirodzenia nedostatočná, vyberte si jeden z vyššie vymenovaných spôsobov, ako si ho zväčšiť.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií