Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Otec venoval viac pozornosti svojmu smartfónu než dcérke. Tá sa mu to rozhodla spočítať

Otec ostal po čine svojej dcérky nemilo prekvapený…

V súčasnosti žijeme v ére smartfónov a internetu. Práve inteligentné telefóny, ktoré nás spájajú so svetom, nás vzdiaľujú od tých, ktorých máme pri sebe. Trpíme tým všetci, no najhoršie sú na tom deti. Tie túžia po pozornosti svojich rodičov, no tí sa mnohokrát nedokážu odtrhnúť od virtuálneho sveta a sú neustále zaneprázdnení.

Rovnako tak sa cítila aj dcérka známeho ruského rapera, ktorý si vraví Timati. Jej otec ju vzal na jachtu, no namiesto toho, aby čas na mori strávili spoločne, venoval sa svojmu mobilu a telefonovaniu. Dievčatko sa snažilo upútať jeho pozornosť, no raper si z toho ťažkú hlavu nerobil. Malá slečna sa však rozhodla, že to nenechá len tak a rázne zakročila. Vzala mu telefón a bez akýchkoľvek výčitiek ho hodila do vody.

Celá táto situácia bola zaznamenaná i na video, ktoré neskôr raper zdieľal na svojom Instagrame, kde do popisu pridal plačúce emojis. Pod videom sa rázom objavilo mnoho komentárov, ktoré čin dievčatka odsúdili so slovami, že neváži veci, pretože vie, že jej otec si môže dovoliť nové, a že svoj čin malá slečna prehnala. Samozrejme, že hádanie smartfónov do vody nie je riešením, no dieťa svojim konaním poukázalo na to, že počas času s našimi blízkymi by sme sa nemali venovať mobilom. Nič totiž nedokáže nahradiť prítomnosť tých, ktorých máme radi a mali by sme si to viac uvedomovať a vážiť.

https://www.instagram.com/p/BmQX6fIjZaa/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=embed_loading_state_control

 

 

 

Foto: https://www.instagram.com/p/BmQX6fIjZaa/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=embed_loading_state_control

Zdroj: https://www.unilad.co.uk/video/girl-grabs-dads-phone-and-throws-it-into-the-sea-after-he-keeps-talking-on-it/

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií