fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Páčia sa vám blondínky? Možno práve preto sú pre vás zaujímavé

Máte tip? napíšte nám mailom

Vlasy svetlej blond farby upútajú pozornosť mužov hneď na prvý pohľad. Pravé blondínky produkujú 6x viac feromónov než ryšavky alebo brunetky. Pozrime si ale aj prečo ich mužské pohlavie zbožňuje.

Blondínky sú väčšinou spájané s nevinnosťou. Napríklad v rozprávkach boli väčšinou víly a princezné blondínky. Pôsobia veľmi nežne. Možno aj preto majú povesť nevinných dievčat. U mužov sa v takomto prípade prebúdzajú ochranárske pudy, a možno aj preto, majú muži na nich takú slabosť. Chcú byť tí hrdinovia, čo zachránia bezbrannú žienku.

Svetlé blond vlasy sú taktiež celosvetovo známe. Aj tie najväčšie hviezdy boli blondínky. Napríklad Claudia Schiffer, Marylin Monroe, Sharon Stone, Jane Fonda či Bridgette Bardot. Krásne svetlovlásky to dotiahli kariérne veľmi ďaleko.

Blondínky ako sexuálne bohyne

Podľa prieskumov sú práve blondínky vnímané ako sexuálne bohyne. Bezchybný úsmev, pekný zadoček, krásne prsia a hlavne nádherné dlhé vlasy. Pre veľa mužov to predstavuje vrchol sexuality na zemi.

Teraz sa už pozrite na niektoré krásne blodínky 🙂

claudia schifer

blondínky 3

blond

blondínky6

blondínky5

Viac sa dočítaš na ďalšej strane

blondínky4

blondínky2

blondínky1

Zdroj: instagram.com

Prečítajte si tiež:
Tieto ilustrácie ti ukážu, aký je rozdiel medzi láskou a túžbou
Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií