fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Pódium mení za prehliadkové mólo! Rihanna prichádza so sexi kolekciou bielizne

Máte tip? napíšte nám mailom

Rihanna luxusné spodné prádlo chce dopriať každej žene.  Vytvorila, preto kolekciu spodného prádla, ktorá je vhodná na akýkoľvek typ postavy. Jej zmyslom je oslavovať ženskú krásu. 

Je to už nejeden rok, čo sa talentovaná speváčka venuje nielen spevu, ale angažuje sa aj v kozmetike či v móde. Jej značka spodného prádla SAVAGE X FENTY BY RIHANNA nedávno opäť bodovala a s určitosťou ulahodila nielen ženskému publiku.

Spev, móda aj kozmetika

Barbadoská speváčka a skladateľka, ktorá minulý rok oslávila okrúhlych 30 rokov sa netají tým, že obľubuje ženské krivky. Sama mala počas svojej kariéry obdobia, kedy sa jej miery výrazne zaguľatili. Musíte však uznať, že jej to pristane aj s pár kilami navyše.

Preto aj svoju najnovšiu kolekciu spodného prádla predstavuje verejnosti aj na ženách, ktoré je „za čo” chytiť. Rihanna cez svoju vášeň k móde oslavuje ideál ženy, ktorý nie je jednotný. Veď predsa každá z nás je nádherná aj napriek inej farbe pleti či inej postavy.

Spodné prádlo

Spodné prádlo je pre ženy téma, ktorá bola, je a stále bude aktuálna a dôležitá. Niektoré z nás preferujú kvalitné bavlnené kúsky, iné jednoduchosť, ďalšie zvodnú čipku. Nech už patríte do akejkoľvek kategórie, pri pozeraní nasledujúcich záberov si určite prídete na svoje.

View this post on Instagram

@savagexfenty savageX.com

A post shared by badgalriri (@badgalriri) on

„Moja vízia pre Savage X bola vždy inkluzívnosť. Chcela som, aby sa vždy ženy cítili sebaisto a vyjadrovali sa cez čipku, korzet či podprsenku,” predstavuje svoju značku na svojej oficiálnej stránke Rihanna. Nájdete na nej bikiny, podprsenky, ale aj pyžamá.

Veľkolepá prehliadka

Už o 9 dní dokonca predstaví kolekciu na nadchádzajúcu jeseň/zimu. Vystúpia na nej mnohí umelci, tanečníci či modelky a zdá sa, že okrem nadšených divákov sa na veľkolepú premiéru teší aj samotná autorka kolekcie. Nečudo, blížiaca show bude špeciálna v tom, že sa bude streamovať prostredníctvom televíznej siete Amazon Prime. 

https://www.instagram.com/p/Bsb2j-fh6gn/

Som neuveriteľne nadšená, že tento rok už budú mať všetci prístup k Savage X Fenty Show! V týchto dňoch pracujeme na vytvorení odvážneho, sexy a super energetického zážitku pre našich divákov, “uviedla Rihanna minulý mesiac v tlačovej správe o nadchádzajúcej kolekcii Jeseň / Zima 2019.

Zdroj: svetevity.sk, billboard.com

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií