Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Podľa svojho prsta zistíš, aký si typ človeka

Podľa svojho prsta vraj zistíte, aký ste typ človeka. To, či je to zaručená pravda nevieme, ale môžete to zistiť napríklad na sebe. Pozrite sa na obrázok nižšie, potom na svoje prsty a prečítajte si o sebe viac.

typ človeka

Ak sa Vám zdá, že Váš prst sa podobá podľa obrázka na TYP A, máte podľa všetkého sklon skrývať svoje city. Správate sa zvyčajne melancholicky a tým pádom predstierate svoju silu a medzi ľuďmi máte chladnejšiu osobnosť, než je tomu v skutočnosti. Ste podľa všetkého nezávislejšia osobnosť, ktorá vo svojom vnútri je viac emotívna a citlivá, ako to prejavuje navonok. Na druhej strane sa viete v spoločnosti správať a je Vám proti srsti klamstvo, podvod a pokrytectvo.

Ak by sme to zhrnuli, máte výstrednú osobnosť no veľké srdce. Hoci to tak na prvý pohľad nevyzerá, radi pomáhate ľuďom a vždy všetko dotiahnete do konca. Pri osobách, ktoré sú Vám blízke, dokážete byť veľmi  emotívny.

 

TYP B je menej zodpovednejší typ osobnosti. Zodpovednosti a iniciatívy sa vyhýba a človek je radšej vedený, ako keby viedol niekoho. Ak sa však tento typ človeka do niekoho bláznivo zamiluje, patrí len jemu a venuje mu plnú pozornosť a voľný čas.

Osobnosť je v tomto prípade veľmi citlivá. Akonáhle je rozhodnutý človek niečo urobiť, tak to dokonči. Je tu pravdepodobne aj tendencia, kedy si zachovávate kľud a pokoj, aj keď Ste vo vnútri rozrušený človek. Aj tento typ hovorí vždy pevne a ostro, no dávajte si pozor. Vaše vnútro je veľmi zraniteľné. Snívate o niekom, kto Vás pozná, miluje a dá Vám všetko, čo potrebujete.

 

 

Ak Ste TYP C, ste taký menší nervák. Ľudia Vás ľahšie vyprovokujú a ak sa do niečoho pustíte a začne Vás to štvať, rýchlo sa toho vzdáte. Pozeráte viac na seba, no rešpektujete aj postavenie iných ľudí. Nechcete sa zamotať do žiadnych problémov a neradi sa špárate do vecí, ktorých nerozumiete, alebo ktoré sa Vás netýkajú. Ak sa ocitnete v hádke, ospravedlníte sa ako prvý, no niekedy môžete byť dotieraví, pretože Vaše ego je veľké.

Nedokážete sa hádať s niekym dlho, odpúšťate často a rád a chcete, aby ľudia vo Vás verili a dokázali sa na Vás spoľahnúť. Dávajte si pozor na srdce. Je taktiež veľmi jemné.

 

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií