fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Česká polícia je v šoku, neznámy vodič išiel po diaľnici D4 na červenej formule!

Máte tip? napíšte nám mailom

V českom meste Příbram bolo veselo. Vodiči totiž na diaľnici D4 zaznamenali šoféra, ktorý sa v bežnej premávke pohyboval  na červenej formule!

Po odvážnom vodičovi pátra polícia, pretože porušil vyhlášku o cestnej premávke. Mužov zákona zalarmovali používatelia sociálnych sietí, ktorí zaznamenali dve videá zobrazujúce červenú formulu uprostred bežnej dopravy na diaľnici D4.

Ako uviedla polícia, nakoľko videá na Facebooku publikovali neznámi používatelia, nie je možné určiť, v akom čase k tomuto bizarnému incidentu došlo. Preto sa obracajú na verejnosť a žiadajú všetkých svedkov, aby ich kontaktovali v prípade, že na spomínanej diaľnici červenú formulu videli. 

červená formula

Zdroj: pixabay.com

Vodičovi červenej formule hrozí mastná pokuta

Toto vozidlo je podľa slov příbramskej policajnej hovorkyne Moniky Schindlovej absolútne nespôsobilé do premávky, nakoľko nemá ŠPZ ani žiadne svetlá. Ide teda o naozaj vážne porušenie zákona a v prípade, že by dobrodružného šoféra vypátrali, hrozí mu pokuta vo výške až 10-tisíc českých korún a odňatie vodičského oprávnenia na jeden rok.  

Samozvaný “pretekár” podľa odborníkov na svoju netradičnú jazdu využil formulu zo série GP 2, známu ako formula 2. Po formule F1 ide teda o druhú najvyššiu triedu, na ktorej súťažia mladí pretekári o postup do kategórie F1.

https://www.facebook.com/iROZHLAS.cz/videos/519566991920129/?v=519566991920129

Prečítajte si tiež:
Viete, ako u(s)pokojiť frajerku, keď má svoje dni? Tento videonávod vás to naučí

Zdroj: iROZHLAS.cz

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií