fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Práca snov a rozprávkový plat. To môžete mať za to, že si budete užívať v luxusnom mexickom rezorte a pridávať fotky na sociálne siete

Máte tip? napíšte nám mailom

Práca snov v luxusnom mexickom rezorte je ohodnotená viac než dobre. Za užívanie si a pridávanie fotiek dostanete až 120-tisíc dolárov!

Pri prezeraní Instagramu, či iných sociálnych sietí, človek neustále narazí na fotografie rôznych cestovateľov a blogerov, ktorí zdieľajú fotografie zo svojich ciest, luxusných hotelov, zážitkov či drahých reštaurácií. To všetko si vychutnávajú výmenou za to, že dané miesta a služby propagujú. Podobný život teraz môže žiť hocikto z nás.

Vidanta, prevádzkovateľ luxusných hotelových rezortov v Latinskej Amerike, totiž chce vylepšiť svoju propagáciu na sociálnych sieťach a tak zverejnil inzerát, v ktorom sľubujú najlepšiu prácu na svete, za ktorú navyše zaplatia 120-tisíc dolárov ročne. Túto slušnú sumu dostane ich zamestnanec iba za to, že bude tvoriť lákavý obsah na internete a bude zdieľať fotografie z ciest, dobrodružstiev či chutného jedla.

Inzerant pritom od uchádzačov o túto prácu nepožaduje ani skúsenosti v oblasti reklamy. Jediné, čo chcú je, zaujať pomocou fotografií. Šťastlivca, ktorý tento dreamjob získa, teda čaká napríklad pozorovanie liahnutia korytnačiek, potápanie sa so žralokmi, či návšteva džungle. Samozrejme, všetko bude musieť poctivo fotiť a zdieľať.

Prečítajte si tiež:
Má iba 16 a už bola nominovaná na Nobelovu cenu za mier. Prečo je Greta inšpiráciou pre mladých po celom svete?

Pokiaľ by ste mali o túto prácu snov záujem, pokojne môžete skúsiť šťastie. Stačí, ak na stránke Worldsbestjob.com odošlete svoj životopis a prípadne aj minútové video, ktorým skúsite zaujať. Čas máte do 21. októbra.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií