fbpx
Prečo majú muži prázdne škatule a ženy pomotané káble ?

Prečo majú muži prázdne škatule a ženy pomotané káble ?

,,Muži sú z Marsu a ženy z Venuše.” To je veta, ktorou tak radi obhajujeme rozdielnosť našich názorov, pocitov a nálad. Ale to, že sa neustále snažíme zaplniť prázdne krabice našich mužov otázkami, výčitkami, alebo len obrázkami spomienok zapadnutých prachom je vraj neodpustiteľné. Rovnako ako fakt, že sa nevyznajú v našich pomotaných kábloch.

Zdroj : Youtube

Časť prednášky Marka Gungora, amerického pastora, ktorý sa takýmto vtipným spôsobom rozhodol porovnať mužský a ženský mozog, hovorí o tom, že muži majú takzvanú ,,krabicu ničoho ” a zatvoria sa do nej radi vždy, keď si potrebujú na chvíľu vydýchnuť od našej stále vetrajúcej sa papuľky chŕliacej jednu myšlienku za druhou.

Kým oni v krabici ničoho NAOZAJ na NIČ NEMYSLIA, naša myseľ pracuje rýchlosťou svetla a prepája ovocie so zeleninou, sezónu s fazónou, sex s láskou, problémy v práci s problémami v domácnosti, deti so svokrou a svokru s manželom, skrátka piate cez deviate. A kým my vysvetľujeme a máchame rukami, oni nechápavo hľadia, nie preto, lebo sú otupení z televízora a nízkorozpočtových programov, ale jednoducho preto, lebo nemyslia na NIČ. Sú vo svojom prázdne a je im dobre. POKRAČOVANIE NA DRUHEJ STRANE

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  Spoznajte prezlečeného wrestlera a metalového speváka v jednom - Ladybeard
Google+ Linkedin

Spisovateľka, autorka básnickej zbierky Tisíc podôb ženy, textárka, redaktorka, žena, mama, sestra, priateľka vo všetkých svojich odtieňoch a náladách. Písanie je spôsob akým sa spájam so sebou aj so svetom zároveň. Milujem tento akt spolupatričnosti a harmónie tvorený slovami a umocnený nadšením. Som Slovenka, preto SLOVO je to, čo mám a môžem rozdávať svetu.