fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Prečo majú muži prázdne škatule a ženy pomotané káble ?

Máte tip? napíšte nám mailom

,,Muži sú z Marsu a ženy z Venuše.” To je veta, ktorou tak radi obhajujeme rozdielnosť našich názorov, pocitov a nálad. Ale to, že sa neustále snažíme zaplniť prázdne krabice našich mužov otázkami, výčitkami, alebo len obrázkami spomienok zapadnutých prachom je vraj neodpustiteľné. Rovnako ako fakt, že sa nevyznajú v našich pomotaných kábloch.

Zdroj : Youtube

Časť prednášky Marka Gungora, amerického pastora, ktorý sa takýmto vtipným spôsobom rozhodol porovnať mužský a ženský mozog, hovorí o tom, že muži majú takzvanú ,,krabicu ničoho ” a zatvoria sa do nej radi vždy, keď si potrebujú na chvíľu vydýchnuť od našej stále vetrajúcej sa papuľky chŕliacej jednu myšlienku za druhou.

Kým oni v krabici ničoho NAOZAJ na NIČ NEMYSLIA, naša myseľ pracuje rýchlosťou svetla a prepája ovocie so zeleninou, sezónu s fazónou, sex s láskou, problémy v práci s problémami v domácnosti, deti so svokrou a svokru s manželom, skrátka piate cez deviate. A kým my vysvetľujeme a máchame rukami, oni nechápavo hľadia, nie preto, lebo sú otupení z televízora a nízkorozpočtových programov, ale jednoducho preto, lebo nemyslia na NIČ. Sú vo svojom prázdne a je im dobre. POKRAČOVANIE NA DRUHEJ STRANE

Prečítajte si tiež:
Čo sa stane s dušou po smrti? Toto tvrdia vedci!

Kiež by sme takéto vákuum objavili občas aspoň na malú chvíľu aj my a mohli sa v ňom potulovať od steny k stene, bezmyšlienkovite a s pokojom v duši. Dlho by to ale určite nevydržalo, pretože po prvých piatich minútach by sme určite začali premýšľať, aký nábytok by sa nám tam hodil, potom by prišli na rad knihy a časopisy, no a nakoniec milión malých zbytočností, ktorými máme zapratané nie len naše domácnosti ale aj mysle.

Pozrite si toto video a už nikdy sa na toho svojho nebudete pozerať ako predtým. Ani Vy na tú svoju. Skrátka pochopíte, že sme rozdielni… A rozdiely sa čo ? No predsa priťahujú !

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií