fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Pri Nitre sa zrazil autobus s kamiónom. Hasiči hlásia 13 mŕtvych

Máte tip? napíšte nám mailom
Dnešná streda už bude navždy niesť ponuré bremeno. Pri Nitrianskych Hrnčiarovciach sa stala tragická nehoda, pri ktorej zahynulo podľa hasičov najmenej trinásť ľudí. Polícia tvrdí, že zomreli najmenej štyria ľudia, desať je ťažko zranených. Zdravotnícki záchranári potvrdili troch mŕtvych a dvadsať zranených. Počet mŕtvych je teda od každého zdroja iný. 

Číslo sa môže zvýšiť

Pri zrážke autobusu s nákladným autom podľa prvotných informácií polície zahynuli najmenej 4 ľudia, ďalších 10 je ťažko zranených.

„Tragická dopravná nehoda autobusu a kamióna si vyžiadala doposiaľ 13 usmrtených osôb,“ informovali neskôr hasiči.

Podľa nich sa nehoda stala v katastri obce Nitrianske Hrnčiarovce. Pri nehode došlo k zrážke nákladného vozidla a autobusu s cestujúcimi. Podľa doterajších informácii utrpelo následkom nehody zranenia približne dvadsať osôb a doposiaľ trinásť osôb nehodu neprežilo.Na mieste udalosti zasahuje takmer tridsať hasičov z Nitry, zo Zlatých Moraviec a zo Selenca, zasahuje aj posádka Vrtuľníkovej záchrannej zdravotnej služby. Zasahovalo sedem záchraniek a dva vrtulníky.

Pri Nitre sa zrazil autobus s kamiónom. Hasiči hlásia 13 mŕtvych
Zdroj: hazz.sk

Cestu uzatvorili

Nitrianski policajti informovali, že z dôvodu vážnej dopravnej nehody je aktuálne uzatvorená cesta I/65 v smere od Nitry na Zlaté Moravce. Obchádzka je smerovaná obojsmerne cez obce Nitrianske Hrnčiarovce, Štitáre a späť na cestu I/65 smer Zlaté Moravce.Na miesto nehody smeruje aj Denisa Saková, ministerka vnútra Slovenskej republiky.

Prečítajte si tiež:
Peter Pellegrini: Koronavírus na Slovensku nie je, na nákazu sme pripravení
Pri Nitre sa zrazil autobus s kamiónom. Hasiči hlásia 13 mŕtvych
Zdroj: hazz.sk

 

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií