Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Proroctvá na rok 2020: Čo predpovedali Nostradamus a Baba Vanga?

Proroctvá na rok 2020 vyznievajú dosť desivo! Čo nám predpovedajú slávni jasnovidci, ktorí niekedy až prekvapivo presne videli budúcnosť?

Niekedy sú krásne, inokedy hrozivé. Proroctvá na rok 2020 sa nesú aj v tragických tónoch.

Proroctvá na rok 2020, ktoré desia

Nostradamus tvrdil, že veľa vecí sa bude zhoršovať. Predpovedá veľké zemetrasenie, ktoré by malo zasiahnuť nielen Ameriku, ale aj Európu. O ekonomickej kríze sa hovorí už dlhšie a pravdepodobne na tom niečo bude. Nečaká nás tak len blahobyt, ale aj bankroty a problémy. Pokračovať budú aj tragické lesné požiare, ktoré tento rok sužovali svet. Horšie je snáď len to, že budú čoraz nebezpečnejšie. Nepríde len oheň, ale aj voda. Silné búrky, hurikány aj tornáda naplno ukážu svoju ničivú silu.  Viac vody a topenie ľadovcov rekordne dvihne hladiny riek a oceánov. Treba si uvedomiť, že Nostradamus prorokoval tieto veci v roku 1555, kedy sa o globálnom otepľovaní ani nechyrovalo.

Podľa proroctva svet budú trápiť rozbroje

Nostradamus hovorí aj o veľkej vojne, ktorú čaká svet. Pravdepodobne bude ekonomická, medzi východom a západom, teda Čínou a USA. Či by sa mohlo jednať o tretiu svetovú vojnu, je otázne. Proroctvá na rok 2020 hovoria jasnou rečou – čakajú nás veľké zmeny.

V Británii by mal na trón zasadnúť princ Charles a Alžbeta II. bude konečne zaslúžene oddychovať.  Podľa proroctva veľká zmena čaká aj Severnú Kóreu, kde zosadia diktátora a svet sa zmení.

Video: Nostradamus – proroctvá na rok 2020

Proroctvá na rok 2020 zanechala aj Baba Vanga

Známa veštica, ktorá zomrela v roku 1996, zanechala po sebe proroctvá na rok 2020. Veľmi často mala pravdu a ľudia ju preto vyhľadávali kvôli rôznym problémom. Podľa jej slov nás čaká invázia moslimských extrémistov do Európy, čo prinesie rôzne útoky a nebezpečenstvo.

Podobne ako Nostradamus, predpovedá aj nárast prírodných katastrof. Ničivé udalosti pochovajú veľa ľudí. Najhoršie je podľa nej to, že sa bude topiť sneh a porastie hladina oceánov.

https://www.instagram.com/p/ByIlJ2egIbY/

V hre je aj politika a vesmír

O tom, že americký prezident Donald Trump má problémy, sa hovorí už dlhšiu dobu. V Amerike ho nechcú a hľadajú spôsoby, ako sa ho zbaviť. Baba Vanga tiež hovorí o tom, že USA prídu o hlavu. Je teda možné, že ho zosadia z prezidentského kresla. Aj ona sa prikláňa k názoru, že prostí ľudia sa dostanú na Mesiac a budú cestovať vo vesmíre. V Rusku má prebehnúť neúspešný pokus o vraždu prezidenta, čo znie nepredstaviteľne.

Proroctvá na rok 2020 sa splniť môžu, ale nemusia. Nostradamus aj Baba Vanga mali mnoho predpovedí, ktoré im vyšli, no rovnako boli aj také, ktoré sa nikdy nenaplnili.

Video: Baba Vanga – proroctvá na rok 2020

Zdroj puska.sk glob hitky.sk
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií