fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Putin povedal, čo je potrebné na zabezpečenie úspechu Ruska v „špeciálnej vojenskej operácii“ (foto)

Putinove komentáre prišli v čase, keď Rusko zažíva na Ukrajine sériu neúspechov, a to dokonca aj v protizákonne anektovaných oblastiach.

Máte tip? napíšte nám mailom

26.10.2022 (Webnoviny.sk) – Ruský vodca Vladimir Putin v utorok povedal, že na zabezpečenie úspechu „špeciálnej vojenskej operácie“, ako Moskva nazýva vojnu na Ukrajine, je potrebné aktualizovať postupy a regulačné rámce. Referuje o tom spravodajský web CNN.

Viac o téme: Vojna na Ukrajine

„Je potrebné aktualizovať postupy a regulačné rámce, ekonomiku ako celok, jednotlivé odvetvia a zabezpečiť špeciálnu operáciu,“ povedal Putin na prvom zasadnutí novovytvorenej koordinačnej rady. „O otázkach aktualizácie a zlepšovania administratívnych postupov sa diskutovalo veľakrát, ale situácia je taká, že sa treba na celú túto prácu znova pozrieť,“ dodal Putin.

Podľa šéfa Kremľa je potrebná široká koordinácia medzi všetkými štruktúrami, hospodárskymi a mocenskými blokmi a regiónmi. Putinove komentáre prišli v čase, keď Rusko zažíva na Ukrajine sériu neúspechov, a to dokonca aj v protizákonne anektovaných oblastiach.

Zobraziť fotogalériu k článku:
Vojna na Ukrajine (fotografie)

Viac k témam: rusko-ukrajinský konflikt, Ruský prezident, vojenská invázia
Zdroj: Webnoviny.sk – Putin povedal, čo je potrebné na zabezpečenie úspechu Ruska v „špeciálnej vojenskej operácii“ (foto) © SITA Všetky práva vyhradené.

Prečítajte si tiež:
Nemecko sa chystá vyhlásiť, že smrť miliónov Ukrajincov počas hladomoru za vlády Stalina bola genocídou
Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií