fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Raper Lil Peep zomrel takmer v priamom prenose: Bola to naozaj nehoda?

Máte tip? napíšte nám mailom

Lil Peep síce zomrel približne pred dvomi rokmi, okolo jeho smrti sa stále objavujú nejasnosti. Ako sa k nemu dostal nebezpečný fentanyl?

Lil Peep, ktorého skutočné meno bolo Gustav Elijah Åhr, zomrel podľa úradov na predávkovanie fentanylom a Xanaxom. Smrť rapera vyhodnotili lekári ako nehodu. Podľa Wikipédie zomrel 15. novembra 2017 vo veku 21 rokov. V tom čase mal spevák v Tucsone v USA odohrať koncert k albumu Come Over When You’re Sober.

Podľa portálu tmz.com našli v jeho tele lekári látky, ako napríklad fentanyl, ktorý je asi stokrát účinnejší než morfium. Jeho krv bola pozitívna na marihuanu, kokaín a Tramadol, čo je liek proti bolesti. V jeho moči sa našli aj stopy liekov, ako napríklad Hydrokodón, Hydromorfón, Oxykodón a Oxymorfón. Alkohol v jeho tele nenašli.

Lil Peep zomrel takmer v priamom prenose

Tesne pred smrťou uverejnil Lil Peep vo svojich príbehoch na Instagrame videá, v ktorých sa snažil hodiť si do úst tabletku Xanaxu. Vo videu tiež povedal, že zjedol šesť tabliet tohto lieku a potriasol v ňom krabičkou na lekársky predpis. Následne pridal príspevok, v ktorom napísal: „Keď zomriem, budeš ma milovať.“

View this post on Instagram

When I die You'll love me

A post shared by @ lilpeep on

Prečítajte si aj rozhovor s Petrou a Tomášom, ktorí odhalili svoje nepríjemné psychické choroby.

Potom si mal ísť údajne zdriemnuť, počas čoho ho jeho manažér dvakrát skontroloval. Keď sa ho ale neskôr snažil prebudiť, zistil, že je už mŕtvy. Na Instagram pridal video aj Peepov kamarát Bexey Swan. Pritom ani netušil, že Peep je na videu už mŕtvy. Vo viacerých rozhovoroch sa Lil Peep priznal, že trpí depresiami a úzkosťami. To ho zrejme prinútilo brať Xanax a užívať iné, aj nelegálne látky.

Veria, že to bola vražda!

Niektorí ľudia však tvrdia, že tento incident nebola nešťastná náhoda, ale že Xanax s nebezpečným fentanylom mu naservírovali zámerne. Lieky získala žena menom Mariah Bons. Nebezpečný Xanax ale Peepovi podal hudobník Mackned. Podľa Fakty CZ&SK mnohí ľudia veria, že Mackned o fentanyle vedel. Tento údaj však nie je potvrdený.

Zdroj: rollingstone.com, tmz.com, wikipedia.org, youtube.com,

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií