Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Rozhovor s pedofilom ll.: „Svoju sexuálnu frustráciu riešim masturbáciou.“

Pedofíliou sme sa u nás už zaoberali v predošlom článku, rovnako ako i pedofilnou komunitou ČEPEK, ktorá funguje na webe rovnako bežne ako napríklad náš magazín. Jej členmi sú ľudia, ktorí k pedofílií inklinujú, a to rôznym spôsobom. Jeden z členov bol ochotný napísať nám viac o jeho živote, my vám dnes prinášame pokračovanie rozhovoru s ním. 

Zdroj: ČEPEK

Vnímate samého seba ako hrozbu pre dieťa alebo si myslíte, že môžete byť preň prostredníctvom toho, že mu budete vytvárať príjemné situácie, prínosom?

Ako hrozbu určite nie. Nemám na to povahu. Na naše činy vplývajú všetky zložky našej osobnosti a nie iba naša sexuálna preferencia. Áno. Môžem byť pre deti prínosom.

Vnímate nejaké gestá dieťaťa ako vábivé? Myslíte si, že sa mu páčite, prípadne že vás ono vedome sexuálne zvádza?

No ešte som sa s vábivým gestom u chlapcov nestretol a predstava, že by ma zvádzal, je absurdná a vlastne aj dosť smiešna.

Priťahuje Vás len opačné pohlavie dieťaťa alebo aj rovnaké? Záleží Vám na pohlaví?

Priťahuje ma rovnaké pohlavie. Opačné vôbec nie.

Radi sa s deťmi hráte? Myslím normálne, detské hry.

Áno, keď mám tú príležitosť.

Aký druh zábavy preferujete, keď ste sám?

Chodím do prírody, do kina, hrám hry na počítači, čítam knihy, počúvam hudbu.

Čo vaše vzťahy s rovesníkmi? Vie niekto o vašom „tajomstve“? Alebo to neskrývate? Ako reagujú alebo ako si myslíte, že by reagovali?

S rovesníkmi mimo komunity a rodiny nemám žiadne vzťahy. Nebavia ma. O mojom tajomstve vedia moji rodičia. Prijali to. Nikto iný to nevie. Ako by reagovali ostatní? Myslím si, že normálne. Určite nie negatívne.

Čo si myslíte o pedofiloch, ktorí sedia za mrežami? Zaslúžia si svoj trest?

Záleží od toho, čo spravili. Ak pedofil zneužíval deti, tak si trest zaslúži. A hlavne by nemal byť pustený na slobodu bez adekvátnej liečby.

Myslíte si, že vašu inklináciu k deťom ovplyvnila nejaká skúsenosť z vášho detstva? Mali ste ho zlé? Alebo naopak, odmeňovali vás za niečo nezvyčajné? Boli ste sexuálne zneužívaný?

Myslím si, že nie. Moje detstvo bolo skvelé, hlavne, ak si ho porovnám s príbehmi pedofilov so smutným detstvom, ktorých je naozaj veľa. Ako som písal ešte v predošlom rozhovore – sexuálne skúsenosti mám, ale nebol som sexuálne zneužívaný.
/poznámka redaktora: Respondent v predošlom rozhovore spomínal, že sa so sexuálnym experimentovaním stretol už v detstve, no označil to ako za niečo bežné./

Vie o tom vôbec niekto z vášho okolia?

Nie. Nemajú ani čo vedieť.

Čo robíte, aby ste svoje sexuálne pohnútky v prítomnosti dieťaťa ovládali?

Keď som s deťmi, tak na sex nemyslím. Ak by som bol v takzvanej rizikovej situácií, teda v situácií, kedy by som na dieťa v mojej prítomnosti myslel sexuálne, tak by som ju asi zvládol. Ale ak by som sa v takýchto situáciách vyskytoval opakovane, tak by som podľahol. Aká je pre mňa riziková situácia? Napríklad chlapec, ktorý by sa so mnou rád maznal alebo ak by nejaký chlapec spal so mnou v posteli. Proste tie situácie, kedy by ma moja sexualita navádzala k „dotkni sa ho“.

Máte rodinu? Ako vyzerá váš život?

Nemám vlastnú rodinu, teda manželku a deti. Môj život, to je práca a odpočinok. Občas rodinné stretnutie, občas stretnutie s kamarátmi z komunity.

Stretávate sa ako komunita aj na bežných spoločenských podujatiach? Ako vyzerajú vaše stretnutia? Rozprávate o svojich pocitoch?

Ja sa stretávam väčšinou vo dvojici alebo s menšou skupinou. Pokiaľ viem, tak sa veľké skupinové stretnutia neorganizujú. Príležitostí na stretnutí je mnoho. Patria medzi ne aj bežné spoločenské podujatia, ako je návšteva kina či divadla, ale aj spoločné výlety. Stretnutia sú úplne bežné, ako keď sa stretnú kamaráti. Áno bavíme sa aj o svojich pocitoch, ale nie je to pravidlom. Ak niekto povie, že je zaľúbený do dieťaťa a chce sa o tom rozprávať, tak sa o tom rozprávame.

Poznáte pedofilov, ktorí ublížili dieťaťu? Čo ich k tomu viedlo, že sa neovládli? Je to povahová črta?

Osobne si myslím, že som sa s nimi stretol, nepoznám žiadneho. Ale na ČEPEKu sú aj pedofili, ktorí zneužili dieťa a, bohužiaľ, bol tam prípad problémového člena, ktorý zneužíval, keď bol aktívny na našom fóre. Čo ich k tomu viedlo? Asi ich sexualita a to, že nedokázali odolať v rizikovej situácií. Neviem, či je to povahová črta.

Vy sexuálne abstinujete?

Nie. To sa ani nedá. Svoju sexualitu riešim masturbáciou.

Zdroj: ČEPEK

Kde si myslíte, že sa potenciálne nebezpeční pedofili zdržiavajú? Myslím tým verejné priestory.

Tak na túto otázku vám neviem odpovedať. Ale dosť veľa sexuálnych predátorov pôsobí na internete v rôznych četovacích miestnostiach. Málokedy ale ide o pedofilov.

Ako rozoznáme bežnú náklonnosť človeka k dieťaťu od pedofilnej náklonnosti? Dá sa to?

Neviem, či sa to dá bežne rozoznať. Ako rozoznáte muža učiteľa, ktorý s nadšením pracuje s deťmi a nie je pedofil, od učiteľa, ktorý takisto s radosťou pracuje s deťmi a je pedofil? Ťažko. To by ste museli vidieť do duše a mysle toho človeka. Veľa ľudí má rado deti.

Videli ste dokument o Michaelovi Jacksonovi, Leaving Neverland? Čo naň hovoríte? Súcitíte s Michaelom alebo obeťami? Alebo obomi? Mnohí tvrdia, že to je fraška a žiadnym pedofilom nebol. Čo si o tom myslíte Vy?

Videl. Vyzerá to tak, že  obete sú o svojej krivde presvedčené. Súcitím s Michaelovou rodinou a aj s jeho obeťami. Bol Michael Jackson pedofil? Neviem. Sú tam dosť silné indície, že bol, ale rovnako mohol byť iba plachý heterosexuál mentálne uviaznutý v detstve, ktorý ťažko nadväzoval vzťahy so ženami kvôli spôsobu, akým viedol život a možno aj z dôvodu svojej kožnej choroby. Predsa len, keď ste svetová hviezda číslo jedna, tak nadviazať vzťah so ženou asi nie je jednoduché. Zneužíval deti? Neviem. Ale ak bol pedofil a oni u neho prespávali, tak asi podľahol pokušeniu. Ja by som ťažko odolával v takejto situácií.

Keď myslíte na sex s chlapcom, ako si to predstavujete? Je tam aj predohra? Čo by ste s ním robili? Kde by to bolo? Za akých okolností?

Väčšinou si vytváram v hlave rôzne scenáre. Fantáziu mám, našťastie, dostatočnú. Je tam aj predohra. Prepáčte, ale detaily vynechám.

Zdroj: ČEPEK
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií