fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Rytmus a Jasmina sú na dovolenke v Ríme. Vzali aj malého Sanela?

Máte tip? napíšte nám mailom

Rytmus a Jasmina sú momentálne najzvučnejšie mená slovenského showbiznisu. Obaja sú aktívni na sociálnych sieťach a prostredníctvom nich informujú o svojom živote fanúšikov každú chvíľu. Inak tomu nebolo ani dnes, kedy sa Patrik Rytmus Vrbovský rozhodol v stories na Instagrame pochváliť dovolenkou v Taliansku. 

Pár si získal nejedno srdce fanúšika

Jasmina si získala srdcia svojich fanúšikov najmä svojou bezprostrednosťou, spontánnosťou a tým, že napriek tomu, ako vyzerá, sa na nič nehrá. Jej šarmu neodolal ani náš napopulárnejší raper, Patrik Rytmus Vrbovský, a po relatívne krátkom čase randenia požiadal túto krásnu ženu s balkánskym pôvodom o ruku. Tá mu nadšene povedala áno a napriek tomu, že ju mnohí hejteri obviňovali z postranných úmyslov, ich vzťah a láska vyzerá naozaj úprimne.

Svadbu mali v kaštieli

Napriek tomu, že sa Patrik rád prezentuje luxusným životom a dopraje sebe aj svojej drahej šperky za niekoľko tisíc eur, počet svadobných hostí bol skromný. Organizovali ju ako prví na pezinskom zámku, kde rovno odpromovali jeho otvorenie. Medzi hosťami nechýbal ani veľakrát spomínaný Patrikov otec.

Prečítajte si tiež:
Nielen muži môžu na nich oči nechať: 10 sexy slovenských krások, ktoré sa oplatí sledovať
Zdroj: instagram.com

Vzali aj malého Sanela?

Nie je tomu dávno, čo sa krásna Jasmina stala matkou. Vytúženého syna sa aj s Patrikom už nevedeli dočkať. Verejnosť čakala, aké meno táto kontroverzná dvojica svojmu potomkovi vyberie a veru, nesklamali. Meno Sanel nie je pre naše končiny práve typické. Rytmus po synovi pomenoval aj svoj album. Tiež nedávno v Trnave odohral dlho promované podujatie so symfonickým orchestrom, kde svoju manželku dojal nečakanými čiernobielymi animáciami ich rodiny na plátne. Tá na svojom instagramovom účte zverejnila, že sa neubránila slzám a na svojho manžela je hrdá. Na koncert prišla aj so svojím synom. Napriek tomu, že sa z páru stali zodpovední rodičia a všetku pozornosť venuje svojmu novému prírastku, nezabúdajú si hýčkať ani svoj vzťah. Dvojica si práve užíva spoločné chvíle v Ríme, odkiaľ postujú zábavné insta stories.

View this post on Instagram

Dolce far niente

A post shared by @ rytmusking on

 

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií