fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Rytmus sa chystá spojiť zdanlivo nespojiteľné – rap a symfonický orchester! Ak nevieš, ako prísť na tento koncert oblečený, odpoveď na to dal samotný Paťo

Máte tip? napíšte nám mailom

Rytmus opäť chystá veľké veci a fanúšikom odpovedá tradične – svojsky.

O tom, že raper Rytmus patrí už dlhé roky medzi najväčších hudobných slovenských umelcov, nemožno pochybovať, pretože to dokazuje dlhé roky. Stále nespí na vavrínoch a snaží sa prichádzať s niečim novým a inak tomu nie je ani tentokrát.

Kontroverzný umelec totiž pripravuje veľkolepý koncert, na ktorom predstaví svoje najväčšie hity v spojení so symfonickým orchestrom. Udalosť, ktorá je naplánovaná na 26. decembra nasvedčuje tomu, že bude skutočne silná a určite sa zapíše do histórie.

https://www.instagram.com/p/BXdUoKuBwSj/?taken-by=rytmusking

Dalo sa však čakať, že Rytmusovi fans budú z tohto spojenia troška zmätení a budú mať dilemu, ako na takýto koncert prísť oblečení. Jeden z fanúšikov nabral odvahu a spýtal sa to samotného Paťa. Ten mu odpovedal takto:

https://www.instagram.com/p/BXgDpXWBZyq/?taken-by=rytmusking

 

 

 

Zdroj: Instagram

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií