fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Šéfkuchár sa rozhodol protestovať proti Trumpovi. Toto si môžu jeho zákazníci prečítať na pokladničných blokoch

Máte tip? napíšte nám mailom

Známy šéfkuchár sa rozhodol pre tichý protest, ktorého odkaz však kričí jasno.

Od zvolenia Donalda Trumpa na post prezidenta Spojených štátov už ubehol nejaký čas, no vlny odporu a protestov neprestávajú. Zatiaľ čo státisíce ľudí vyjadrujú svoj nesúhlas a pobúrenie nad tým, kto stočí v čele ich krajiny nahlas v uliciach, šéfkuchár prestížnej a obľúbenej brooklynskej reštaurácie s názvom Kiwiana, Mark Simmons, sa rozhodol pre tichý protest.

Na vyjadrenie nesúhlasu s prezidentom Trumpom a jeho názormi a výrokmi sa rozhodol použiť pokladničné bloky. Každý z jeho zákazníkov si tak môže prečítať jeho posolstvo, ktoré sa Mark rozhodol umiestniť v spodnej časti účtu. Jeho odkaz sa opiera o jedno z hesiel, ktoré počas kampane kontroverzný prezident hlásal – Make America great again (Spravme Ameriku opäť veľkou) a znie takto: Immigrants make America great ( they also cooked your food and served you today), čo v preklade znamená Imigranti robia Ameriku veľkou (taktiež Vám dnes pripravili toto jedlo a obslúži Vás).

Prečítajte si tiež:
Vianoce sú za rohom a vy pre neho ešte nemáte darček? Skúste toto!

Toto posolstvo si všimla jedna zo zákazníčok, ktorej sa zapáčilo a rozhodla sa ho vyfotiť a zdieľať na Twitteri. Fotografia sa ihneď stala virálnou – lajklo ju viac než 250-tisíc ľudí a takmer 100-tisíc ju zdieľalo.

Šéfkuchár Mark Simmons je taktiež imigrant, ktorý do Spojených štátov prišiel pred desiatimi rokmi z Nového Zélandu. V jeho reštaurácii pracujú ľudia zo šiestich krajín sveta.

 

Zdroj: fortune.com

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií