fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Škôlkárka sa stretla s vojnovým veteránom, ktorý má znetvorenú tvár. Jej reakcia vás nenechá chladnými

Máte tip? napíšte nám mailom

Malá škôlkárka robí pre vojnových veteránov veľké veci…

Temperance Pattinson je iba 5-ročná škôlkárka, ktorá od ranného detstva vyrastala s láskou k vojakom a vojnovým veteránom. Už ako trojročná začala tráviť voľný čas s veteránmi. Okrem toho sa podieľala na rôznych aktivitách, ktoré boli venované práve týmto ľuďom. Dokonca sa podieľala na založení organizácie “Pomoc pre hrdinov,” ktorá poskytuje podporu a pomoc vojakom, ktorí vo vojne utrpeli rôzne zranenia.

Takýmto vojnovým veteránom je aj Simon Brown, ktorý strávil v britských ozbrojených silách 13 rokov. Jeho život sa však zmenil počas misie Basra – Irak, kedy ho počas cesty autom zasiahol ostreľovač priamo do tváre. Náboj sa v v jeho tvári úplne roztrieštil, zničil mu ľavé oko, vážne poškodil jeho tvár i zrak pravého oka, na ktoré vidí iba na 20 percent. “Je to ako keby som sa pozeral cez zamrznuté sklo, ale tak aspoň niečo,” opisuje svoje videnie veterán.

Temperance sa so Simonom stretli, no veterán mal obavy z toho, ako škôlkárka bude reagovať na jeho tvár. Dievčatko však jeho výzor zobralo úplne v pohode a nepozeralo sa naňho s predsudkami. Dokonca viedli aj dojemný rozhovor, ktorý je zachytený na kameru.

Prečítajte si tiež:
Kvôli krkavčej matke, ktorá si užívala s milencom, zomrelo dieťa

 

 

 

 

Zdroj: Providr, YouTube

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií