Škôlkárka sa stretla s vojnovým veteránom, ktorý má znetvorenú tvár. Jej reakcia vás nenechá chladnými

Škôlkárka sa stretla s vojnovým veteránom, ktorý má znetvorenú tvár. Jej reakcia vás nenechá chladnými

Malá škôlkárka robí pre vojnových veteránov veľké veci…

Temperance Pattinson je iba 5-ročná škôlkárka, ktorá od ranného detstva vyrastala s láskou k vojakom a vojnovým veteránom. Už ako trojročná začala tráviť voľný čas s veteránmi. Okrem toho sa podieľala na rôznych aktivitách, ktoré boli venované práve týmto ľuďom. Dokonca sa podieľala na založení organizácie “Pomoc pre hrdinov,” ktorá poskytuje podporu a pomoc vojakom, ktorí vo vojne utrpeli rôzne zranenia.


Takýmto vojnovým veteránom je aj Simon Brown, ktorý strávil v britských ozbrojených silách 13 rokov. Jeho život sa však zmenil počas misie Basra – Irak, kedy ho počas cesty autom zasiahol ostreľovač priamo do tváre. Náboj sa v v jeho tvári úplne roztrieštil, zničil mu ľavé oko, vážne poškodil jeho tvár i zrak pravého oka, na ktoré vidí iba na 20 percent. “Je to ako keby som sa pozeral cez zamrznuté sklo, ale tak aspoň niečo,” opisuje svoje videnie veterán.

Temperance sa so Simonom stretli, no veterán mal obavy z toho, ako škôlkárka bude reagovať na jeho tvár. Dievčatko však jeho výzor zobralo úplne v pohode a nepozeralo sa naňho s predsudkami. Dokonca viedli aj dojemný rozhovor, ktorý je zachytený na kameru.

 

 

 

 

Zdroj: Providr, YouTube

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  Dievčatko z predvianočnej reklamy na Kofolu poriadne vyrástlo! Ako vyzerá dnes?
Google+ Linkedin

Written By :

„Najväčším šťastím človeka je žiť pre to, za čo by bol ochotný zomrieť.“ - Honore De Balzac

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

*

*