fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Slávny alkohol: Ochutnali by ste gin či vodku týchto známych ľudí?

Máte tip? napíšte nám mailom

Známi herci či speváci sa objavujú vo svetle reflektorov pred zrakmi celého sveta a zo svojej slávy vedia “vyťažiť” aj inak, ako svojím talentom. Poznáte slávny alkohol, za ktorým stoja úspešné celebrity?

Slávny alkohol: Vodka od Kate Hudson

Krehkú blondínku poznáme ako vyznávačku zdravého životného štýlu, ktorá sa tiež pýši dokonalou postavou. Vyhýba sa cukru, mäsu, mlieku a gluténu. Ak si má dať alkohol, tak na jej stole je iba vodka a tequila. Možno aj to ju inšpirovalo k tomu, aby sa na trhu objavila zaujímavá vodka. Je totiž bezgluténová a neobsahuje žiadne geneticky modifikované suroviny. Slávny alkohol môže mať aj takúto nevšednú podobu.

George Clooney a jeho tequila

Známy herec, fešák a lámač ženských sŕdc, humanitárny aktivista aj filantrop. To všetko úplne vystihuje Georga Clooneyho. Hollywoodska hviezda má okrem toho aj svoj slávny alkohol. Je spoluzakladateľom úspešnej značky teqiuly  Casamigos, ktorú môžete kúpiť aj u nás na Slovensku. Nepreslávilo ju len meno herca, ale aj viaceré ocenenia, ktoré získala. Predáva sa najmä v Španielsku, Austrálii, Hong Kongu, USA, Kanade, Taliansku, Peru alebo Dominikánskej republike a žne veľké úspechy.

Ryan Reynolds a jeho gin

Ďalší známy herec, ktorý sa rozhodol investovať do tvrdého alkoholu. Ryan Reynolds, má svoj podiel na značke Aviation Gin, ktorá patrí značke Davos Brands.  Možno sa nechal inšpirovať svojím slávnym hereckým kolegom. Gin je však v USA menej obľúbený ako tequila, preto taký obrovský úspech zrejme jeho slávny alkohol nezožne.

https://www.instagram.com/p/B5YehlvBtge/

Matthew McConaughey a jeho bourbon

Známy herec sa rozhodol priniesť na trh svoj bourbon, ktorý má rád aj on. Kvalitný alkohol si už stihol nájsť svojich fanúšikov. Wild Turkey Longbranch je kombináciou sladkých, dymových a citrusových  tónov a zreje 8 rokov. Dostanete k nej aj jeho podpis, ktorý je lákadlom aj pre niektoré dámy.

Jay Z a jeho koňak

O tom, že známy raper vie speňažiť takmer všetko, niet žiadnych pochýb. D’Ussé  je značka koňaku, ktorú  Jay-Z rozbehol ako spoluprácu s gigantom Bacardi. Ročne sa predajú tisíce dební s koňakom a obľubujú ho najmä tí, ktorí sa obklopujú bohatstvom a luxusom. Jay-Z  tiež  prezentoval 300-dolárové pozlátené fľaše šampanského Armand de Brignac a svoj majetok zveľaďuje aj naďalej.

https://www.instagram.com/p/B0OxcuvlBgE/

Prečítajte si tiež:

Slávni abstinenti: Poznáme celebrity, ktoré nepijú alkohol

Zdroj: pravda.sk  eva.sk  startitup.sk idnes.cz  miestopremuza.joj.sk  forbes.sk

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií