fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Snúbenici britského premiéra Borisa Johnsona sa narodilo bábätko

Boris Johnson, najmocnejší muž Veľkej Británie, má za sebou niekoľko náročných týždňov. Okrem koronavírusu sa bude musieť popasovať aj s novonarodeným synom.

Máte tip? napíšte nám mailom

Život britského premiéra je v posledných týždňoch veľmi turbulentný. Keď sa začala svetom šíriť pandémia COVID-19, Boris Johnson (55) zľahčoval nebezpečenstvo. Veľká Británia zaviedla prísne opatrenia veľmi neskoro a choroba sa v krajine rozšírila ako oheň. Momentálne je vo Veľkej Británii viac než 165 000 nakazených, 26 097 ľudí koronavírusu podľahlo. Chorobou sa nakazil aj samotný Boris Johnson, ochorenie malo u neho veľmi vážny priebeh, musel byť dokonca hospitalizovaný. V médiách sa objavili správy, že jeho tehotná snúbenica Carrie Symonds (32) je jeho stavom vydesená. Symonds mala takisto príznaky choroby, avšak jej priebeh nebol taký dramatický ako u jej snúbenca.

Strach vystriedala radosť

Napokon však všetko dobre dopadlo, obaja sa z choroby vyliečili. Snúbencom sa včera narodil prvý spoločný potomok, šťastný otecko bol dokonca aj pri pôrode. Boris Johnson má už päť detí z predchádzajúcich vzťahov. S bývalou manželkou Marinou Wheeler, s ktorou sa rozviedol v roku 2018, má Johnson 4 deti, ich mená sú Lara Lettice (26), Milo Arthur (24), Cassia Peaches (22) a Teodere Apollo (20). Okrem toho má aj nemanželskú dcéru Stephanie Macintyre, ktorú splodil počas aférky s novinárkou Helen Macintyre.

Prečítajte si tiež:
Severná a Južná Kórea si vymienili v noci paľbu na hranici

Gratulácie od kráľovnej

Johnsonovi k synovi poblahoželalo mnoho významných osobností, medzi nimi aj samotná kráľovná. Boris Johnson robil svojej snúbenici spoločnosť pri pôrode, krátko po ňom však už zamieril opäť do práce na Downing Street 10. V tejto situácii si neplánuje vziať dvojtýždňovú „otcovskú dovolenku“, na ktorú má podľa britskej legislatívy právo. Boj proti koronavírurusu má prednosť a dovolenka sa odkladá na neurčito.

Pôrod mnohých prekvapil

Predpokladalo sa, že Carrie Symonds porodí svoje dieťa niekedy začiatkom leta. Zatiaľ nie je isté, či sa syn narodil predčasne, alebo boli výpočty britských novinárov mylné.

Vzťah Borisa Johnsona a jeho detí z predchádzajúceho manželstvo nie je vôbec ideálny. Deti obviňujú svojho otca z toho, že si s Carrie Symods začal ešte predtým, ako sa rozviedol s ich matkou. Jeho dcéra Lara ho dokonca počastovala titulom „sebecký bastard“.

Máte tip? napíšte nám mailom
Zdroj Dailymail Worldometers
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií