Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Spevák Martin Chodúr bude otcom!

Martin a Ivona budú rodičmi, 16-ročný vekový  rozdiel im v láske neprekáža

Martin Chodúr (25), známy zo súťaže Česko Slovensko hľadá Superstar, čaká so svojou priateľkou Ivonou Selníkovou (42) prvé  dieťa! Len v marci sa pre médiá vyjadrili, že bábätko by veľmi chceli a začínajú na ňom pracovať, a už v januári by sa mali dočkať prvého dieťatka!

Martin a Ivona

Oficiálne to bolo potvrdené aj z Martinovej strany. Na jeho oficiálnej facebookovej stránke sa dnes objavil status s nadpisom Oficiálna tlačová správa, v ktorom sa písalo toto :

Martin Chodúr sa v januári  stane otcom! Víťaz historicky prvého ročníka súťaže Česko Slovensko hľadá Superstar a dnes jeden z našich najvšestrannejších  spevákov  mladej generácie, Martin Chodúr, sa stane v januári prvýkrát  otcom. Matkou očakávaného dieťaťa je Martinova životná partnerka, Ivona Selníková, generálna riaditeľka  spoločnosti LR Health & Beauty pre Českú a Slovenskú republiku. „S Ivonkou sme spolu päť rokov a dieťatko si moc prajeme. Pohlavie bábätka nepoznáme, chceme byť prekvapení.  Raz  sa chceme určite vziať, ale v tomto mimoriadne šťastnom období nášho  života svadbu zatiaľ  neriešime.“ dodáva Martin.

Martin a Ivona

 

Zdroj : facebook.com    Foto: blesk.cz

 

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií