Stiflerovej mame sa rozteká tvár! Pozri sa, ako dnes vyzerá najznámejšia MILF-ka

Stiflerovej mame sa rozteká tvár! Pozri sa, ako dnes vyzerá najznámejšia MILF-ka

reklama

Stiflerova mama by ťa dnes asi neohúrila…

V 90-tych rokoch stvárnila dnes 55-ročná herečka Jennifer Coolidge sexy MILF-ku vo filmoch Prci, prci, prcičky. Každý chalan vtedy sníval o tom, aké by to bolo byť so Stiflerovou mamou. V súčasnosti hrá v sitcome 2 broke girls, ktorý je na Slovensku známy ako Dve baby na mizine. V seriáli hraje Poľku Sofie Kachinski, ktorá je zazobaná sexy panička, ktorá má rada sex a luxusné veci.

Aj keď v spomínanom seriáli je Jennifer pomerne sexy a mnohým by stála za hriech, v realite by o Stiflerovu mamu pravdepodobne záujem nebol. Prečo? Lebo leto a prehnaný botox jej neprospeli a vyzerá ako roztekajúca sa vosková figurína.

reklama

fghjkfghj

ertzuik

dfgbnjnm

Zdroj: extra.cz

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  Svet zvierat ako ho nepoznáš: Takto zvláštne vyzerajú zvieratá bez srsti
reklama
Google+ Linkedin

Autor príspevku:

Volám sa Ivana a aj napriek tomu, že ma môžete stretnúť (takmer) vždy v čiernej, milujem farby. Tie sú v mojom vnútornom svete a nebojím sa ich premietnuť ani do mojich vlasov. Preto sa občas cítim ako chameleón. Okrem farieb ma baví tvorba poézie, či prózy, ale rozhodne aj článkov. Vďaka ním totiž môžem rozširovať obzory nielen sebe, ale aj čitateľom, čo je podľa môjho názoru skvelé.