fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Stojíš každé ráno zúfalo pred skriňou a nevieš, čo na seba? Možno len potrebuješ poradiť, ako na to!

Máte tip? napíšte nám mailom

Určite sa to každej z nás aspoň raz za týždeň stane. Aj keď si večer naplánuješ, čo si v nasledujúce ráno oblečieš do práce alebo školy, tvoj plán chtiac nechtiac zlyhá. Možno nemáš práve opratú tú modrú košeľu, ktorú si si chcela dať k béžovému svetru, alebo sa ti zdá, že ti jednoducho tie modré šaty, ktoré nosíš už štyri roky, nepristanú. Zúfalo pobehuješ popred skriňu či šatník a snažíš sa niečo rýchlo vymyslieť a popri tom si poriadne ponadávaš, ako nemáš žiadne oblečenie a musíš ísť nevyhnutne na nákupy. Problém však možno nie je v nedostatku, ale v nesprávnom výbere.

Správny výber

Niekedy sa môže stať, že aj keď máš plnú skriňu alebo šatník, nemáš čo na seba. Pýtaš sa prečo? Svoje kúsky do skrine si jednoducho nesprávne vyberáš!

Základom správne vyskladaného oblečenia je totiž možnosť kombinovať každý kúsok zo skrine so všetkým ostatným, čo v nej máš. Teda, nemusí to byť nevyhnutne so všetkým ostatným, ale aspoň s väčšinou kúskov. Tak totiž budeš môcť ráno vybrať čokoľvek zo skrine a vytvorí to skvelý celok.

Prečítajte si tiež:
Jarné trendy v móde. Chcete vyzerať božsky? Skúste tieto doplnky!

Iste, určite je fajn mať v skrini aj pár špeciálnych kúskov, ktoré oživia každý outfit a budú vynikať, základom je však nadčasovosť. Ak si budeš vyberať nové oblečenie, mysli v prvom rade na to, či ho budeš mať s čím kombinovať. Ak si chceš kúpiť nohavice, ktoré budeš môcť kombinovať len s jediným tričkom z tvojej skrine, nekupuj si ich. Kúp si radšej nohavice v inej farbe, ktoré budeš môcť nosiť k tričkám, košeliam a svetrom, ktoré máš vo svojej skrini.

bed-1979270_1280

Minimalizmus

Minimalizmus je základom úspechu. Nadčasové kúsky, ktoré nikdy nevyjdu z módy. Je len na tebe, čo si vyberieš, vyberaj však veci, ktoré budeš môcť nosiť nielen túto sezónu, ale aj o rok.

Vo všeobecnosti platí, že je lepšie staviť na pár kvalitných a minimalistických kúskov, ako mať preplnený šatník vecami, ktoré budeš nosiť jedno sezónu alebo sa po jednom opratí totálne roztiahnu.

Foto: Pixabay

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií