fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Tag Heuer Connected: Unikátne smarthodinky, ktoré rastú do krásy

Prvý švajčiarsky hodinár, ktorý aplikuje do produktov moderné technológie, sa volá Tag Heuer. Prichádzajú smarthodiny tretej generácie.

Máte tip? napíšte nám mailom

Spoločnosť zostala verná klasickému dizajnu, ale s niekoľkými kľúčovými zmenami vo vnútri i navonok. Musí predsa držať krok s dobou. Luxusné inteligentné hodinky Tag Heuer Connected sú vyrobené z najmodernejších materiálov. K dispozícii sú viaceré leštené a brúsené verzie z nehrdzavejúcej ocele alebo jedna z titánu triedy 2, každá s pevným keramickým rámom. Ponúka sa kovová, matná čierna alebo čierna PVD úprava. PVD úprava je proces, ktorý rozprašuje viacero kovov a viaže ich na povrch vo vrstvách, v horúcom vákuu.

Nové hodinky Tag Heuer majú 45-milimetrové puzdro s hrúbkou 13,5 mm. Sú domovom pre 1,4-palcovú OLED obrazovku, pokrytú kúskami zafírového kryštálu. Rozlíšenie je 454 x 454 pixelov, čo by malo znamenať vynikajúcu čistotu a ľahko čitateľný text. Je to približne rovnako veľký produkt, hoci tenší, ako staršia verzia Connected Modular 45.

Na boku je otočná korunka, ktorá uľahčuje navigáciu v softvéri Google WearOS. Najväčšia zmena dizajnu oproti starším modelom je tlačidlo na prístup k špeciálnym funkciám. Výber remienka je bohatý, vrátane pohodlných verzií z gumy rôznej farby, ako aj oceľovej verzie so sklopnou prackou.

Prečítajte si tiež:
Transparentné solárne panely sa stali skutočnosťou. Elektrinu budeme môcť získať z vlastných okien

Hodinky majú snímač srdcovej frekvencie, GPS, NFC pre bezkontaktné platby a predinštalovanú aplikáciu Tag Heuer Sport. Aplikácia umožňuje sledovanie aktivít spolu so súborom funkcií špecifických pre golfových nadšencov. Batéria je veľkorysá so 430 mAh a firma očakáva, že vydrží celý deň aj s hodinovým cvičením alebo šesť hodín, keď sa používa GPS, snímač srdcovej frekvencie alebo sa prehráva hudba.

Nové inteligentné hodinky Tag Heuer Connected sú k dispozícii na celom svete od marca, a to buď v butikoch, vybraných maloobchodných predajniach alebo online. Ceny začínajú od 1 650 eur za oceľový model s gumovým remienkom a pre verziu titánu od 2 150 eur.

Máte tip? napíšte nám mailom
Zdroj Esquire Tag Heuer ABlogToWatch.com
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií