fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

The Rock sa stal otcom tretej dcéry. Po jej narodení napísal dojemný odkaz, ktorý by si mal prečítať každý

Máte tip? napíšte nám mailom

Dwayne Johnson alias The Rock sa stal po tretíkrát otcom a o svoje emócie sa rozhodol podeliť so svetom.

45-ročný americký herec a wrestler Dwayne Johnson, alebo ak chcete, The Rock, sa stal pred pár dňami trojnásobným oteckom. Jeho partnerka Lauren Hashian, mu priviedla na svet tretiu dcérku, ktorá dostala meno Tiana Gia.

Herec bol pri pôrode a svoje silné emócie z tohto nezabudnuteľného zážitku sa rozhodol zdieľať so svetom prostredníctvom svojho Instagramu.

https://www.instagram.com/p/Bh7Amsfl_pd/

“Som požehnaný a hrdý, že na tento svet prišlo ďalšie silné dievča. Tiana Gia Johnson prišla na tento svet ako prírodná sila a jej mama, Lauren, ju sem priviedla ako rockstar.

Počas celého života som bol vychovávaný a obklopený silnými a milujúcimi ženami, ale až potom, ako som bol pri pôrode mojej dcéry Tii, som prišiel na to, že je ťažké vyjadriť novú úroveň lásky, rešpektu a obdivu, ktoré mám voči Lauren, ale i voči všetkým mamám a ženám.

Ak chcete skutočne pochopiť jeden z najsilnejších a najosobnejších okamihov života, ktoré vám sú ponúkané, pozrite sa, ako vaše dieťa prichádza na svet. Je to životná zmena a ženy za to majú môj doživotný rešpekt a obdiv.

Chlapi, je náročné byť pri svojej milovanej v momente, keď rodí, no buďte jej oporou, držte ju za ruku, za nohu, hocičo, čo môžete…

Moja tretia a zároveň najmladšia dcéra Tia, rovnako ako aj dve staršie – Simone Alexandra a Jasmina Lia, máte moje slovo, že vás budem milovať, ochraňovať, sprevádzať a rozosmievať po zbytok môjho života.

Váš bláznivý otec má veľa zodpovednosti a úloh na tomto svete, no byť vašim otcom je úloha, ktorú mám najradšej.

Oh, ešte jedna vec… Budeš sa rada vyvážať v tatkovom pick-upe.” 

https://www.instagram.com/p/BiFVYGIlJ-E/?taken-by=laurenhashianofficial

Prečítajte si tiež:
Kalifornský učiteľ ponúkol študentom 101 rád, ako viesť bezstresový život

 

 

 

Zdroj: Instagram

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií