fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Prijmite pozvanie do gurmánskeho raja: TOTO sú 3 exkluzívne reštaurácie v Bratislave!

Máte tip? napíšte nám mailom

Reštaurácie v Bratislave nájdete na každom rohu. Podľa hodnotení na portáli TripAdvisor sme pre vás vybrali tie najlepšie. Dobrú chuť!

1. GLOBO

reštaurácie bratislava
Zdroj: facebook.com

Hodnotenie podľa TripAdvisor: 5 z 5

Unikátna reštaurácia GLOBO patrí podľa hodnotení medzi najlepšie reštaurácie v meste Bratislava. Šéfkuchár so svojím tímom pripravuje jedlá hlavne z lokálnych, vždy čerstvých surovín v BIO kvalite s príslušným certifikátom. BIO zelenina a mäsové výrobky sú z vlastnej produkcie. Rôzne jedlá a nápoje budete môcť ochutnať v atraktívnej a inovatívnej podobe stredoeurópskej kuchyne.

Na svoje si prídu aj vinári, pretože reštaurácia ponúka 150 druhov slovenských aj zahraničných vín a viac ako dvadsaťročné ušľachtilé destiláty domácej produkcie. Súčasťou reštaurácie je aj vínny bar s bohatou históriou. Zúčastniť sa môžete na rôznych degustačných večeroch s vyberaným vínom alebo tapasom z ich ponuky.

2. Fou Zoo Pan

reštaurácie bratislava
Zdroj: facebook.com

Hodnotenie podľa TripAdvisor: 4,5 z 5

Rafinovaná kombinácia toho najlepšieho, čo nám dáva more aj pevnina. Dokonalý súlad ázijskej a európskej gastronómie. Táto ázijská reštaurácia je miesto splnených gurmánskych túžob a prianí. Miesto, ktoré s vami komunikuje jazykmi, ktoré nepoznáte, a predsa im rozumiete. Atmosféra reštaurácie vás prevedie do inej dimenzie, v ktorej zažijete kopec nečakaných zážitkov a nových stretnutí.

Prečítajte si tiež:
Umelec po viac než 20-tich rokoch prerobil svoje detské kresby pomocou photoshopu. Takto to dopadlo!

„Fou Zoo nie je iba jedlo. Fou Zoo je zážitok. Toto posolstvo sa snažíme prostredníctvom nášho tímu ľudí zhmotňovať hosťom pri návšteve našej reštaurácie,“ vysvetľuje Slavka Cheresko, audítorská manažérka podniku. Užijete si tu ázijské jedlo vrátane toho japonského aj s možnosťou objednania niekoľkochodových degustačných menu.

Ak vás reštaurácie v Bratislave omrzia, skúste tieto TOP reštaurácie v Trnave.

3. UFO

reštaurácie bratislava
Zdroj: facebook.com

Hodnotenie podľa TripAdvisor: 4,0 z 5

Reštaurácia sa nachádza na unikátnom mieste vo výške 85 metrov nad hladinou Dunaja s nádherným výhľadom na panorámu Bratislavy. Interiér je minimalistický, funkčne navrhnutý pre dokonalý zážitok z výhľadu a skvelej gastronómie. Vďaka jedinečnej lokalite a majstrovskému jedlu patrí UFO medzi prestížne bratislavské reštaurácie.

Ponúka originálne kulinárske špeciality, ktoré sú skutočným zážitkom nielen pre gurmánov. Spojenie stredomorských a ázijských kulinárskych techník na tanieri je skutočným zážitkom. Dva bary vám ponúknu možnosť vychutnať si originálne miešané nápoje alebo si vybrať z pestrej ponuky vín a destilátov prestížnych svetových značiek. Náročnejší môžu skúsiť aj degustáciu piva, ktoré UFO ponúka tiež.

Prečítajte si tiež:
Vieme, čoho sa boja detí a čoho dospelí. Je tam aj tvoj strach?

Zdroj: fouzoo.sk, facebook.com, tripadvisor.sk, globorestaurant.sk, facebook.com, tripadvisor.sk, u-f-o.sk, facebook.com, tripadvisor.sk

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií