fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

VIDEO: Policajti naháňali Škodu Fabia, ktorá sa rútila medzi obcami rýchlosťou 214 km/h

Máte tip? napíšte nám mailom

Novozámockí policajti prenasledovali vozidlo idúce rýchlosťou 214 kilometrov za hodinu (km/h) na ceste medzi obcami Gbelce a Pribeta.

Na ceste je pritom povolená maximálna rýchlosť 90 kilometrov za hodinu. Policajti sa vydali za autom, predbehli ho a zastavili. Vodič za priestupok v doprave zaplatil pokutu 800 eur.

„Vozidlo, ktoré sa po ceste rútilo takouto rýchlosťou, rozhodne nepatrí do kategórie luxusných. Podarilo sa to Škode Fabii,“ informovala polícia na sociálnej sieti.

PRETEKÁR NA CESTE

BLÁZNIVO RÝCHLA JAZDA: NA CESTE S POVOLENOU 90-TKOU SA RÚTIL RYCHLOSŤOU CEZ 200 KM/H Novozámockí policajti spozorovali na ceste medzi obcami Gbelce a Pribeta rýchlo jazdiace vozidlo. Polícia SR – Nitriansky krajPustili sa za ním, predbehli ho a zastavili. Na ich meračoch totiž svietila hodnota 214 km/h na mieste, kde je povolená deväťdesiatka. Vodič za priestupok v doprave zaplatil pokutu celých 800 eur. A ak si myslíte, že vozidlo na ktorom toto „dokázal“ malo niekoľko 10 násobne vyššiu hodnotu ako uložená pokuta, ste na omyle. Išlo o Škodu Fabia.

Zveřejnil(a) Polícia Slovenskej republiky dne Čtvrtek 21. května 2020

Máte tip? napíšte nám mailom
Zdroj tasr

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií