fbpx
V Petržalke sa prevrátil domiešavač. Zraneného vodiča previezli do nemocnice

V Petržalke sa prevrátil domiešavač. Zraneného vodiča previezli do nemocnice

V Bratislave dnes prišlo k havárii domiešavača, ktorá si vyžiadala zraneného muža.

Aktuality.sk informujú, že približne o 14:30 sa stala nehoda pri ktorej havaroval domiešavač. K nehode prišlo v Bratislave, konkrétne v Petržalke, kedy domiešavač v tom momente prechádzal cez križovatku Kopčianskej ulice a Rusovskej cesty. Pre Aktuality.sk priniesol túto informáciu Michal Szeiff, ktorý v súčasnosti pôsobí ako krajský policajný hovorca.

Vodič domiešavača vo veku 46 rokov nanešťastie utrpel vážne zranenie, dôsledkom ktorého bol potrebný jeho transport sanitkou do jednej z nemocníc so sídliskom v Bratislave.

Zdroj: facebook.com/Polícia SR- Bratislavský kraj
Obrátený domiešavač Zdroj: facebook.com/Polícia SR- Bratislavský kraj

Konkrétne udalosti, ktoré zapríčinili túto nehodu ešte nie sú celkom objasnené. Momentálne je celá situácia predmetom vyšetrovania. Michal Szeiff vyzýva vodičov, ktorí cestujú touto trasou, aby dbali na zvýšenú opatrnosť.

Topky.sk informujú, že Szeiff sa vyjadril aj k tomu, či si nehoda vyžiadala i ďalších zranených. „K zraneniu iných osôb v súvislosti s touto nehodou nedošlo,”. Zároveň dodáva, že premávka je momentálne riadená prostredníctvom príslušníkov policajného zboru.

Zdroj fotografií: facebook.com/polícia SR-Bratislavský kraj

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  O Bratislavčanke, ktorá sa presťahovala na neďaleký východ
Google+ Linkedin
Žaneta Kováčiková

I keď študujem Marketingovú komunikáciu, už od začiatku ma to vďaka predmetu onlinovej žurnalistiky, lákalo písať články. Zameriavam sa na oblasť lifestylových článkov. V minulosti som pracovala v marketingovej agentúre ako social media pracovník a copywriter.