fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

VIDEO: NAKA zasahuje na strednom a východnom Slovensku. Daňoví podvodníci mali spôsobiť škodu cez 1,7 milióna eur

Máte tip? napíšte nám mailom

BRATISLAVA. Národná jednotka finančnej polície Prezídia Policajného zboru dnes realizuje v Banskej Bystrici, Krupine, Vyšnom Mirošove, Košiciach a okolí akciu zameranú na dokumentovanie daňovej trestnej činnosti.

Zásah NAKA

AKTUÁLNE: ZÁSAH NAKA V PRÍPADE DAŇOVÝCH PODVODOVNárodná jednotka finančnej polície Prezídia Policajného zboru realizuje dnešného dňa v Banskej Bystrici, Krupine, Vyšnom Mirošove, Košiciach a okolí akciu zameranú na dokumentovanie daňovej trestnej činnosti s následkom v rozsahu 1,7 mil. eur. Podstatou realizovanej akcie je zaistenie osôb a vecí dôležitých pre účely vedeného trestného konania. V danej veci bolo spracované rozhodnutie o vznesení obvinenia vo vzťahu k 10 osobám, z ktorých dve boli zadržané. Momentálne prebiehajú tri domové prehliadky a osem prehliadok kancelárskych priestorov, prevádzkových priestorov, ako aj osobných motorových vozidiel.

Zveřejnil(a) Polícia Slovenskej republiky dne Úterý 29. ledna 2019

Podstatou realizovanej akcie je zaistenie osôb a vecí dôležitých pre účely vedeného trestného konania. V danej veci bolo spracované rozhodnutie o vznesení obvinenia vo vzťahu k 10 osobám, z ktorých dve boli zadržané. Momentálne prebiehajú tri domové prehliadky a osem prehliadok kancelárskych priestorov, prevádzkových priestorov, ako aj osobných motorových vozidiel.

Prečítajte si tiež:
Pripomeňme si: V jednom z najvirálnejších videí internetu sa hádajú batoľatá :-)

Zdroj: facebook.com/Polícia Slovenskej republiky

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií