fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

VIDEO: Policajná naháňačka ako z akčného filmu v Dunajskej Strede! Zadržali 2500 dávok pervitínu

Policajti z Dunajskej Stredy zadržali muža za použitia služobnej zbrane. Tú nakoniec použil policajt potom, čo vodič odmietol opakovane zastaviť vozidlo a bezohľadnou jazdou ohrozoval ostatných vodičov.

Máte tip? napíšte nám mailom

 

Páchatel sa snažil ujsť z mesta Dunajská Streda cez obec Kútniky a Dolný Bar. Až policajná streľba do zadnej časti auta ukončila útek pre policajnou hliadkou. Vodič sa ešte pokúsil o útek do poľa, no nakoniec ho policajti za obcou Dolný Bar zadržali a založili mu putá. Krátko na to sa vozidlo podozrivej osoby vznietilo. Policajti preto na miesto privolali hasičov. Podľa predbežných zistení sa biely Opel vznietil z dôvodu nadmerného zaťaženia motora.

Poverený policajt obvinil muža z prečinu marenia výkonu úradného rozhodnutia. Prípad riešia dunajskostredskí policajti v tzv. super rýchlom konaní.

Zároveň polícia preveruje osobu aj s podozrením na prechovávanie drog. Policajti našli na rohožke auta, v ktorom sa viezol, vrecko s kryštalickou látkou. Všetko sme zaistili a expertízne skúmanie nakoniec potvrdilo, že išlo o drogy.

V aute sa nachádzalo viac ako 2500 dávok pervitínu. Vzhľadom na výsledok predbežného skúmania, t. j. množstvo, ktoré bolo nádejné, si prípad prevzal vyšetrovateľ Krajského riaditeľstva PZ v Trnave. Na základe dôkazov ho vyšetrovateľ obvinil z obzvlášť závažného zločinu. Za prechovávanie drog a recidívu, mu teraz hrozí strata slobody na 10 až 15 rokov.

Prečítajte si tiež:
Mrazy spôsobili katastrofu. Zničili 80 % úrody! Tento rok bude málo ovocia

Video nájdete v linku:

https://www.facebook.com/KRPZTT/videos/1814652218673412/?t=0

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií