fbpx
Žiadosť o ruku, aká sa len tak nevidí: Priateľku vzala na výlet, kľakla si, vybrala prsteň a nastal šok, aký nik nečakal

Žiadosť o ruku, aká sa len tak nevidí: Priateľku vzala na výlet, kľakla si, vybrala prsteň a nastal šok, aký nik nečakal

Žiadosť o ruku, akú zažil tento lesbický pár a taktiež ľudia, ktorí sa prizerali, sa len tak nevidí…

Becky McCabe a Jessa Gillespie sa rozhodli, že si spravia spoločný výlet do zoologickej záhrady v Memphise, kde mali kedysi svoje prvé rande. Nešlo však iba o obyčajné povyrazenie si s cieľom zaspomínať si na začiatky spoločnej lásky, obe ženy totižto mali v pláne niečo veľké.

Na výlete tento pár sprevádzala aj ich kamarátka, ktorá v istom momente predstierala, že mladé ženy fotografuje, no pravdou bolo, že natáčala video – tak bola dohodnutá s Becky. Tá zrazu Jessu pobozkala, vyznala jej lásku, kľakla si na koleno a otvorila škatuľku so zásnubným prsteňom.

Jessa ostala na pár sekúnd v šoku, potom sa začala smiať a vrhla sa na svoju kabelku, pričom bolo jasné, že v nej niečo hľadá. Po chvíľke taktiež vytiahla škatuľku, v ktorej sa nachádzal zásnubný prsteň a v momente požiadala Becky o ruku.

Obe pritom boli v šoku, smiali sa, objímali a pobozkali. Po chvíľke si vzájomne povedali “áno.” Keďže šlo o skutočne milú, srdečnú a svojim spôsobom i vtipnú žiadosť o ruku, je jasné, že na ňu nezabudnú ani ony, ani nik, kto bol toho svedkom alebo videl video, ktoré sa na internete stalo hitom.

 

 

 

Zdroj: https://www.independent.co.uk/life-style/love-sex/couple-propose-same-time-video-viral-engagement-memphis-zoo-tennessee-a8376146.html

Foto: https://www.youtube.com/watch?v=otNafgZdOUY

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  Toto mu na Valentína nevyšlo! Namiesto manželky prekvapil vlastnú dcéru...
Google+ Linkedin

Volám sa Ivana a aj napriek tomu, že ma môžete stretnúť (takmer) vždy v čiernej, milujem farby. Tie sú v mojom vnútornom svete a nebojím sa ich premietnuť ani do mojich vlasov. Preto sa občas cítim ako chameleón. Okrem farieb ma baví tvorba poézie, či prózy, ale rozhodne aj článkov. Vďaka ním totiž môžem rozširovať obzory nielen sebe, ale aj čitateľom, čo je podľa môjho názoru skvelé.