fbpx
Známy hit od skupiny Desmod sa dočkal emotívneho klipu. Už ste ho videli?

Známy hit od skupiny Desmod sa dočkal emotívneho klipu. Už ste ho videli?

Slovenská skupina Desmod potešila svojich fanúšikov novým klipom k známej balade Vŕba, v ktorom si zahral legendárny český herec, Borek Polívka. Klip sa nakrúcal v Prahe a vyšiel v čase, kedy album Molekuly zvuky oslavoval svoje prvé narodeniny.

“Dnes má náš album MOLEKULY ZVUKU prvé narodeniny a tak sme mu ako darček natočili s naším kamarátom Bolkom jeden krásny klip. Milý album, prajeme Ti všetko najlepšie, veľa čísel v predajnosti, veľa singlov z Teba a dlhú, dlhočiznú obľúbenosť u fanúšikov. A za všetkých autorov a interpretov Ti veľkú pusu posiela náš najmladší “Reďo” a ujo Vlado. P.S.: Oslavujte a zdieľajte našu radosť s nami. 😍,” znel odkaz od skupiny Desmod na svojej facebookovskej stránke.

Nový videoklip má takmer 20-tisíc pozretí a množstvo pozitívnych komentárov. Oslovil aj vás?

Zdroj: https://www.youtube.com/watch?v=r_C8z1W2JEQ
Foto: https://www.youtube.com/watch?v=r_C8z1W2JEQ

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  Nový song: Kollárovci - Letná láska. Perfektný letný klip plný žien, vody a letnej lásky!
Google+ Linkedin

Autor:

Volám sa Lenka a pre web klocher.sk píšem od jeho začiatku, takže som akýsi "inventár" tejto stránky. :D Moje články sú zamerané najmä na témy žena, láska, rodina a deti, ale rada píšem aj články ohľadom rôznych testov, hlavolamov či vtipných videách. Medzi moje záľuby patrí šport, relax a trávenie času s blízkymi a priateľmi. Aktuálne začínam žiť novú životnú etapu a pripravujem sa na jednu z najväčších výziev - materstvo, tak držte palce, aby sme to s manželom zvládli :)