Flower of life pomáha deťom, ktoré to naozaj potrebujú

O chvíľu tu máme koniec novembra, a hoci to tak stále nevyzerá, pretože namiesto snehu sa po uliciach povaľuje farebné lístie a ľudia vyťahujú dáždniky, aby sa ukryli pred kvapkami dažďa, o mesiac a pár dní tu máme Vianoce. Ľudia už teraz rozmýšľajú, aké darčeky komu kúpia, do akých obchodov pôjdu nakupovať a čo by sa komu páčilo. No často zabúdajú na jednu vec. Vianoce a ten krásny čas okolo nich nie sú len o darčekoch. Samozrejme – k Vianociam patria darčeky, ale niekto kvôli nim zabúda na pravý princíp Vianoc, a ten nie sú darčeky, ale láska k druhým a radosť, ktorú prežijeme v kruhu rodiny. Vianoce sú o šťastí, radosti, vďake a dobrých činoch. Chcete svojich blízkych potešiť a zároveň vykonať dobrý skutok, ktorý poteší ďalších ľudí? Kúpte si prenádherný kvet života, ktorým niekoho obdarujete a zároveň niekomu pomôžete zmeniť život k lepšiemu.

KVET

Občianske združenie Flower of life

Občianske združenie Flower of life, Kvet života, bol nápad  manažérky kreatívneho dua Factory WTF?!, Zuzany Majtánovej. Toto občianske združenie pomáha telesne i duševne postihnutým deťom, dospelým a ich rodinám. Pomáha chorým obstarávať pomôcky, podporuje ich rozvoj, organizuje a hradí  im rehabilitačno-rekondičné pobyty, finančne im pomáha. Symbolom združenia Flower of life je krásny farebný tylový kvet, ktorý slúži ako decentný módny doplnok.

Flower of life

WTF?!

Módnu značku WTF?! založili v roku 2011 fantastickí a originálni návrhári Milan Švingál a Klementina Tomrecaj. Ich modely si obľúbili známe tváre ako napríklad Dominika Cibulková, Majk Spirit, Rakby, Vladimir Weiss ml., Martin Škrtel, Adela Banášová, Patrícia Vitteková, a mnoho ďalších. Táto značka ponúka mnoho nádherných originálnych mikín, tričiek, spoločenských šiat, teplákových súprav a veľa ďalšieho.

 Klementina Tomrecaj & Milan Švingál 

WTF

 

CHCEM PRISPIEŤ KÚPOU KVETU ŽIVOTA

Prispieť môžete viacerými sumami :

  • Kúpou kvetu života  za 4 €
  • Kúpou dizajnérskeho kvetu života s ručne pridanými kamienkami a odznakom WTF?! za 19 €
  • Inou čiastkou na číslo účtu uvedené na stránke združenia

Kvety života môžete objednávať TU

Zdroj:  floweroflife.sk   factorywtf.sk  facebook.com/FactoryWTF   instagram.com/factorywtf