fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

10 SEXY HEREČIEK PRE KTORÉ SI POZRIETE FILM #2

Máte tip? napíšte nám mailom

Určite máte svojho obľúbeného herca či herečku a sledujete všetky filmy, v ktorých sa objavia. My sme sa dnes zamerali na najsexy herečky sveta, ktoré nás zaujali vo filmoch svojou krásou. 

Prvú časť si môžete pozrieť TU

Kaley Couco

Kto by nepoznal túto blond krásku zo serialu Teória veľkého tresku. Kaley si tiež zahrala v seriáloch ako Prison Break či Klinika Mercy. Vo filmoch ju môžeme vidieť v Lucky 13 alebo Všetky cesty vedú do hrobu.

caley

Olivia Wilde

Pamätáme si ju hlavne z televíznych serialov O.C. California a Dr. House. Vo filmovej tvorbe má na konte filmy ako Sexbomba od vedľa, Vymedzený čas alebo Vzkriesenie démona.

olivia

Jessica Alba

Táto v súčasnosti jedna z najkrajších herečiek sveta si zahrala v Sin City, Nabúchaná, Štastkár Charlie či Útek z plnéty Zem. Musíte uznať, že to je vážne kosť.

jsica

Jennifer Lawrence

Túto blonďavú krásku ste mohli vidieť vo viacerých úspešných filmoch, ako napríklad Spálené životy, X-man-prvá trieda alebo aj v pokračovaní Terapia Láskou či najnovšie v trháku, ktorý práve láme rekordy – Hry o život:Drozdajka 2.

Prečítajte si tiež:
Samara dá opäť svojim obetiam iba 7 dní/ Rings (2016) Trailer #1

neviem ako sa vola

Emily Ratajkowski

Táto krásna modelka taktiež nezostala len pri modelingu, ale si zahrala vo viacerých filmoch. Prerazila hlavne vďaka seriálu iCarly. Objavila sa aj v niekoľkých videoklipoch. Ďalej hrala vo filmoch ako Stratené dievča či Vincentov svet.

emily

Emma Watson

Emmu Watson nemusíme zvlášť predstavovať. Preslávila sa ako veľmi múdra čarodejníčka v Harry Potterovi. Po tomto projekte sa objavila ešte vo filmoch ako To je koniec! či Noe.

emma

Kate Hudson

Filmy ako Mačacie zlato, Malý kúsok neba, Krvavé peniaze… Je iba zopár filmov, kde sa Kate objavila. Svojím šarmom určite k filmovým plátnom privolá v dráme  Deepwater Horizon, ktorá vychádza na budúci rok.

kate

Jennifer Aniston

Serialová hviezda z Priateľov, ktorá očarila svojím šarmom milióny ľudí, ma neskutočne bohatú seriálovú aj filmovú kariéru. Spomenieme preto iba zopár filmov, kde sa ukázala – Poctivé dievča, Vykoľajení, Marley a ja, Láska na druhý pohľad, Skús ma rozosmiať či Šéfovia na zabitie.

jennifer

Cameron Diaz

Film s touto hriešne sexy blondínkou si proste musíte pozrieť. Už v roku 1992 sa objavila vo filme Maska, ďalej to boli projekty ako Šesť pohrebov a jedna svadba, Charlieho anjeli, Mrcha učiteľka alebo v Sex Tape.

Prečítajte si tiež:
Do kín prichádza film Batman – najdrsnejší, akého sme doteraz na plátne videli

cameron

Penélope Cruz

Táto veľmi pekná brunetka je tiež veľmi známa. Hrala v niekoľkých úspešných filmoch, ako napríklad Dievča tvojich snov, Kokaín, Sexi Pistols, Umierajúce zviera, či v Piráti z Karibiku 4.

penelope

Drew Barrymore

Ako poslednú vám dnes predstavíme Drew Barrymore. Filmy ako Pištoľníčky, Šialená láska, Dámska jazda, Vreskot, Charlieho anjeli, Tú starú treba zabiť a mnoho ďalších. Má neskutočné veľkú filmovú kariéru a my veríme že v tom bude aj naďalej pokračovať.

drew

Zdroj csfd.cz youtube.com

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií