Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

10 vecí, ktoré si ľudia neuvedomujú, že pre nich robíš

Stáva sa ti niekedy, že ťa prepadne pocit nedocenenia? Možno to nie je úplne bezdôvodné. Často sa stáva, že pre ľudí robíme viac, ako si v skutočnosti zaslúžia. To, čo dávame, nám nie je nijakým spôsob opätované. Dokonca sa často nedočkáme ani vďačnosti.

Pokračovanie pod reklamou

Toto je 10 vecí, ktoré pravdepodobne tvrdohlavo robíš aj napriek tomu, že si to ľudia okolo teba neuvedomujú a nevážia.

1. Nevzdávaš sa ľudí, ktorí sa vzdali Teba

Tvoje tvrdohlavé srdce sa nevie vzdávať ľudí. Aj napriek tomu, že už sami nechcú byť súčasťou tvojho sveta. Nedokážeš ich nechať odísť. Veríš na šťastné konce. Najmä vtedy, ak Ti na niekom záleží.

Pokračovanie pod reklamou

2. Niekedy nedokážeš odísť

Občas sa Ti stane, že aj keď vieš, že by si mala, nedokážeš odísť a nechať všetko plávať. Nedokážeš sa pohnúť, kým nedostaneš odpovede na Všetky otvorené otázky. Tvoje srdce potrebuje úplne vyliečiť predtým, ako sa pohne ďalej.

3. Hľadáš v ľuďoch to najlepšie

Stále veríš v dobro ľudí. Aj keď Ťa sklamú. Radšej budeš riskovať, že Ti opäť ublížia, ako keby si ich mala kvôli jednej chybe zatratiť.

4. Robíš rovnaké chyby, stále dookola

Stále si myslíš, že príde deň, kedy to, čo je dnes chybou bude správne. Aj keď Ti hovoria, že sa máš zo svojich chýb poučiť, ty ich opakuješ. Nedokážeš sa totiž vzdať vecí, ktoré miluješ.

5. Snažíš sa napraviť ľudí

Cítiš zodpovednosť za šťastie iných ľudí. Máš pocit,  že dokážeš zmeniť ľudí a tým aj celý svet. Snažíš sa pomôcť každému, bez ohľadu na váš vzťah. Veríš, že každý sa dokáže zmeniť a práve ty túžiš byť dôvodom tej veľkej zmeny.

Pokračovanie článku nájdete na druhej strane.

reklama

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií