fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

15 nápadov ako z vašej kuchyne urobiť štýlový priestor na varenie!

Máte tip? napíšte nám mailom

Kuchyňa. Miesto v domácnosti, kde trávi väčšina žien najviac času počas dňa, ak nepočítame spálňu. Je to priestor, kde mávame spoločné raňajky pred školou, kde varíme obed či večeru pre našich milovaných, miesto, kde pripravujeme všelijaké pochúťky a dobroty pre našich priateľov.

Pre každú ženu je veľmi dôležité mať funkčnú kuchyňu, v ktorej nájde všetko to, čo potrebuje – od spotrebičov, tanierov, pohárov, cez múku, vajcia, cukor až po odpadkový kôš. Avšak, nielen funkčnosť je to, po čom ženy túžia. Je to aj organizovanosť, modernosť a štýlovosť kuchyne.

Pozrite si s nami zopár skvelých nápadov, ako urobiť svoju kuchyňu štýlovejšiu. Nasledujúce fotky vás presvedčia o tom, že z kuchyne môže byť tá najkrajšia miestnosť vo vašom byte alebo dome.

Rada na záver: Zútulnime si svoje kuchyne, čo najviac, aby sa nám v nich oveľa lepšie varilo.

Citte sa ako v Maroku Viktoriansky styl Skvele napady pre male kuchyne Priemyselny styl Pridaj svetlo a priestor do svojej kuchyne Pop art Otvoreny priestor Moderna Minimalizmus Luxusna Kuchyna v tvare L alebo U Kuchyna ako cast celeho interieru Francuzsky country styl Farebna

Zdroj: brightside.me

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií