Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Aký pán, taký pes. A to doslova!

Psi sú omnoho múdrejšie, ako si myslíme. Človek by si povedal, že je to len zviera. To, však, nie je vôbec pravda. Pozrime sa len na takých záchranárskych cvičených psov. Keď si to tak vezmeme, ani človek niekedy nedokáže to, čo náš štvornohý priateľ. Dnes si, však, uvedieme do éteru pár obrázkov, ktoré sú skutočne zábavné a pobavia mnohých z vás.

Akiste tušíte, pôjde práve o podobnosť človeka na psa. V mnohých prípadoch sa človek až začuduje, ako je to vôbec možné. Nuž poďme rozobrať jednotlivé prípady, kde matka príroda trošku pokúšala :-).

pes

Dokonalosť sama. Každopádne podoba by tam bola 🙂

12784205_10207554815782225_517711201_n

To nie je možné!:

pes

 

Z týchto obrázkov sa nám niekedy až rozum zastaví. Podoba tam, však, nie je len tak náhodná. Teda vlastne je, ale aj v tejto oblasti tu máme prieskum britského vedca, ktorý zistil, že ľudia svoje psie ratolesti nevyberajú len tak „od oka“. V konečnom dôsledku majú psi podobnú povahu ako ich majitelia. Možno je to len náhoda, ale aj tak je to jedna veľká nevysvetliteľná vec.

Niektoré záhadné veci, zostanú záhadou navždy ;).

Autor: Patrik Kopinec

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií