fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Aless

Máte tip? napíšte nám mailom

Aless – 5 Písmen, o 11 rokov viac a nádejná hviezda, ktorá zhasla skôr ako zažala.

Začneme zľahka a to jej prvým debutovým singlom Iné Hodnoty. Áno beriem, že v 16 rokoch má iné hodnoty ako prevažná väčšina populácie, ktorá ma občianku už minimálne 2-3 roky. Chápem aj Ega, že chce prinášať mladým talentom šancu preraziť v tejto ťažkej dobe, kde je veľa kvalitného rapu. Bolo by o to lepšie, ak by tam nebral kadekoho a kadejakú chamraď. Nepochopte ma zle, sám nerapujem, skúšal som to, text typu Iné hodnoty by som napísal aj digitálne, to znamená bez ručičiek. Ale mám sebakritiku keď je niečo zlé, tak to nebudem nasilu dávať von.

Aless je prehajpovaná ako aj celý Poďsem gang. Sú tam aj dobré skladby, ale tých je ako peňazí v Gréckej národnej banke. Teraz prejdeme k hlavnej udalosti Alessinho života. A to je vydanie skladby Narodená pre výhru. Neviem komu si sa narodila, ale tvoji rodičia asi pre tu výhru neboli narodení. Mať 16 ročnú dcéru, ktorá sa otriasa v pološatkách v klipe pred 1/16 Slovenska na známom internetovom serveri s mnohými videami, to by ma veľmi nepotešilo. Okey, ale poporadí. Klasické trapové intro, bla bla bla, zrazu začne randál škandál blamáž, koláž, griláž, Gargamel, karamel, bešamel, krabicové víno, 16 ročná královna, ktorá však je rovná. Ospravedlňujem sa Dominike Mirgovej a v Alessinej skladbe spomenutého Mira Jaroša.

Prečítajte si tiež:
Úchylný obchod! Za TIETO intímne kúsky zarábajú ženy na internete stovky eur!

Miro je lyrický boh v porovnaní s týmto výplodom 16 ročnej okolím pomýlenej mysle. Kvalitne spracovaný klip sa priam nedá vôbec… pochváliť. Beriem, že sa všetci bavia v klube. Beriem, že klub asi nemá žiaden dresscode. Ale chalan bez trička poskakujúc s baťohom na chrbte v pozadí, zatiaľ čo mladá generácia nenájdených raperov diktuje near death flowom. Nie, ďakujem. Rád si vypočujem progress na slovenskej scéne, ale keď je to overhajped wannabe záležitosť, tak to proste Ne-e. Treba zobrať pero, papier, ajfon, klávesnicu, písať, pilovať text, pilovať flow, stráviť za mikrofónom nejaký čas a až potom sa snažiť to predať verejnosti. Koľko času do toho venuješ, o toľko lepšie to bude. Mám pocit, že to skončí rovnako ako s HAHA krú, ktorí boli vyhajpovaní vyššie, než stúpal dym z Auschwitzu. No keď už si v takej výške, tak to bolí keď padneš a oni padli. Aless prajem do budúcna veľa hodín v štúdiu, snaž sa to robiť poriadne a ešte väčšie poprsie. PEACE.

Prečítajte si tiež:
Žena prešla 2 400 km a minula viac ako 990 € aby zachránila psov pred zjedením

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií