Aless

Aless

Aless

5 Písmen o 11 rokov viac a nádejna hviezda ktorá zhasla skôr ako sa zažala.

Začneme z ľahka a to jej prvým debutovým singlom Iné Hodnoty. Áno beriem že v 16 rokoch má iné hodnoty ako prevažná väčšina populácie ktorá ma občianku už minimálne 2-3 roky. Chápem aj Ega , že chce prinášať mladým talentom šancu preraziť v tejto ťažkej dobe kde je veľa kvalitného rapu. Bolo by to o to lepšie keby tam nebral kadekoho a kadejakú chamraď. Neberte ma zle, sám nerapujem skúšal som to, text typu Iné hodnoty by som napísal aj digitálne to znamená bez ručičiek. Ale mám sebakritiku keď je niečo zlé tak to nebudem nasilu dávať von.

Aless je prehajpovaná ako aj celý Poďsem gang. Sú tam aj dobré skladby ale tých je ako peňazí v Gréckej národnej banke. Teraz prejdeme k hlavnej udalosti Alessinho života. A to je vydanie skladby Narodená pre výhru. Neviem komu si sa narodila ale tvoji rodičia asi pre tu výhru neboli narodený. Mať 16ročnú dcéru ktorá sa otriasa v pološatkách v klipe pred 1/16 slovenska na známom internetovom serveri s mnohými videami, to by ma veľmi nepotešilo. Okey ale poporade. Klasické trapové intro, bla bla bla, zrazu začne randál škandál blamáž, koláž, griláž, Gargamel, karamel, bešamel, krabicové víno, 16 ročná královna ktorá však je rovná. Ospravedlnujem sa Dominike Mirgovej a v alessinej skladbe spomenutého Mira Jaroša.

Miro je lyrický boh v porovnaní s týmto výplodom 16 ročnej okolím pomýlenej mysle. Kvalitne spracovaný klip sa priam nedá vôbec … pochváliť. Beriem že as všetci bavia v klube. Beriem že klub asi nemá žiaden dresscode. Ale chalan bez trička poskakujúc s baťohom na chrbte v pozadí zatiaľ čo mladá generácia nenájdených raperov diktuje near death flowom. Nie ďakujem. Rád si vypočujem progress na slovenskej scéne, ale keď je to overhajped wannabe záležitosť tak to proste Ne-e. Treba zobrať pero papier, ajfon, klavesnicu, písať pilovať text, pilovať flow, stráviť za mikrofńom nejaký čas a potom až sa snažiť to predať verejnosti. Koľko času do toho venuješ o toľko lepšie to bude. Mám pocit, že to skončí rovnako ako s HAHA krú, ktorý boli vyhajpovaný vyššie než stúpal dym z Auschwitzu. No keď už si v takej výške tak to bolí keď padneš a oni padli. Aless prajem do budúcna veľa hodín v štúdiu, snaž sa to robiť poriadne a ešte väčšie poprsie. PEACE


Zdroj: simonpitel.blog.sme.sk

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  EGO - GTA - LIFESTYLE Prvý európsky rapový klip, ktorý bol natočený kamerou s 360 stupňovým záberom!
Google+ Linkedin

Written By :

Magazín, ktorý tvoríme spolu