fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Andrej Kiska má problémy so srdcom

Predseda strany Za ľudí Andrej Kiska sa nebude zúčastňovať na rokovaniach o vytvorení vládnej koalície. Informoval o tom na sociálnej sieti.

Máte tip? napíšte nám mailom

Dôvodom sú jeho pokračujúce problémy so srdcom, zastupovať ho bude podpredsedníčka strany Veronika Remišová a ďalší podpredsedovia.
Kiska podľa svojich slov bol v pondelok na kontrole srdca, minulý rok podstúpil operáciu na odstránenie arytmie. “Zákrok mi pomohol len čiastočne a problém sa mi v poslednom čase opakovane vracia. Na základe odporúčania lekárov tak na najbližšie obdobie upravím svoj pracovný program,” priblížil Kiska.
Šéf Za ľudí dodal, že verí vo vytvorenie stabilnej vlády. “A aj strana Za ľudí bude môcť naplniť program, na základe ktorého jej ľudia vo voľbách dali dôveru,” dodal.
Líder OĽaNO Igor Matovič, ktorý dostal od prezidentky SR Zuzany Čaputovej poverenie na zostavenie vlády, rokuje o vytvorení koalície okrem strany Za ľudí s hnutím Sme rodina a stranou SaS.

Máte tip? napíšte nám mailom
Zdroj tasr
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií