fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Ako kreatívci zháňajú nových ľudí? Kreatívne. Reklamná agentúra hľadá nové posily cez Airbnb

Máte tip? napíšte nám mailom

Applepie sa rozhodli nájsť nových kolegov netradične, cez ubytovací portál airbnb.com, na ktorom buď hľadáte, alebo ponúkate ubytovanie.

Práve kreatívny dom s najkrajším výhľadom na Dunaj poskytne dostatok priestoru novým posilám. Miesta je dosť pre nápady kreatívcov, manažérov aj stratégov.

Súčasťou inzerátu je popis lokality, dostupnosti a výbavy kreatívneho domu (pozor, majú vaňu, rúru aj parostroj!), zoznam klientov a nechýbajú ani recenzie súčasných zamestnancov, ktorí hodnotenia svoj pobyt v Applepie.

“Relax a romantika v práci? V Applepie je všetko možné!” Zdroj: airbnb.cz

„Nechceli sme urobiť klasický náborový inzerát na pozície, ktoré sú vo všetkých reklamkách rovnaké. Preto sme stavili na cestu, ktorá záujemcom ukáže, aké je to pracovať priamo v našej agentúre,“ zhodujú sa tvorcovia z Applepie.

Parádny výhľad na Dunaj, kávička na terase, fotoateliér, stolný futbal aj vaňa. Ak ste tam doteraz nechceli pracovať, teraz podľa nás už chcete.

Veď uznajte, takéto hodnotenia?!

Zdroj: airbnb.cz
Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií