fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Ministerstvo vyzýva študentov: Nelež iba na pláži, preži leto na (platenej) stáži!

Máte tip? napíšte nám mailom

Ministerstvo životného prostredia uverejnilo pred pár dňami zaujímavú ponuku pre študentov. Pokiaľ chcete nahliadnuť do sveta organizácií, ktoré vedú našu krajinu, budete mať príležitosť.

NELEŽ IBA NA PLÁŽI, PREŽI LETO NA STÁŽI. Touto vetou začína oficiálna facebooková stránka ministerstva svoj príspevok. Pre tých, ktorí študujú na vysokej škole, ponúka jedinečnú príležitosť – zapojiť sa do chodu ministerstva formou platenej stáže, a to buď v kancelárii ministra životného prostredia Lászlóa Sólymosa, alebo na iných útvaroch ministerstva.

Zdroj: facebook.com/L.Solymos

V náplni práce ministerstvo uvádza:

  • pomoc pri príprave odborných podkladov pre prácu ministra,
  • pomoc pri administratívnom chode kancelárie ministra,
  • príprava akcií určených na propagáciu činností ministerstva,
  • koordinácia mediálnych aktivít ministerstva,
  • možnosť požiadať o stáž na inom odbornom útvare ministerstva.

Stáž sa bude vykonávať od 17.6.2019 do 15.7.2019 v 20-tich hodinách týždenne a s odmenou 4 €/hod. V prípade záujmu si treba podať žiadosť o zaradenie do výberového konania spolu so všetkými požadovanými dokumentmi v elektronickej podobe na adresu: veronika.lancosova@enviro.gov.sk.

Viac informácií aj zoznam potrebných dokumentov nájdete na webovej stránke ministerstva.

Zdroj: minzp.sk

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií