fbpx
Ministerstvo vyzýva študentov: Nelež iba na pláži, preži leto na (platenej) stáži!

Ministerstvo vyzýva študentov: Nelež iba na pláži, preži leto na (platenej) stáži!

Ministerstvo životného prostredia uverejnilo pred pár dňami zaujímavú ponuku pre študentov. Pokiaľ chcete nahliadnuť do sveta organizácií, ktoré vedú našu krajinu, budete mať príležitosť.

NELEŽ IBA NA PLÁŽI, PREŽI LETO NA STÁŽI. Touto vetou začína oficiálna facebooková stránka ministerstva svoj príspevok. Pre tých, ktorí študujú na vysokej škole, ponúka jedinečnú príležitosť – zapojiť sa do chodu ministerstva formou platenej stáže, a to buď v kancelárii ministra životného prostredia Lászlóa Sólymosa, alebo na iných útvaroch ministerstva.

Zdroj: facebook.com/L.Solymos

V náplni práce ministerstvo uvádza:

  • pomoc pri príprave odborných podkladov pre prácu ministra,
  • pomoc pri administratívnom chode kancelárie ministra,
  • príprava akcií určených na propagáciu činností ministerstva,
  • koordinácia mediálnych aktivít ministerstva,
  • možnosť požiadať o stáž na inom odbornom útvare ministerstva.

Stáž sa bude vykonávať od 17.6.2019 do 15.7.2019 v 20-tich hodinách týždenne a s odmenou 4 €/hod. V prípade záujmu si treba podať žiadosť o zaradenie do výberového konania spolu so všetkými požadovanými dokumentmi v elektronickej podobe na adresu: veronika.lancosova@enviro.gov.sk.

Viac informácií aj zoznam potrebných dokumentov nájdete na webovej stránke ministerstva.

Zdroj: minzp.sk

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  Pil C to natrel voličom ĽSNS: "Odmietam mať fanúšikov, ktorí podporujú fašistov!" Pozri, čo ho vytočilo
Google+ Linkedin
Romana Haluščíková

Redaktorka magazínu Klocher - študentka piateho ročníka Fakulty masmediálnej komunikácie v Trnave. V rokoch 2016-2018 pôsobila na poste šéfredaktorky študentského časopisu Atteliér, ktorý bol viackrát ocenený na novinárskej súťaži Štúrovo pero.