fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Babička s fénom je postrachom cestných pirátov: Takto geniálne vyriešila problém, s ktorým si nevedeli rady ani muži zákona

Máte tip? napíšte nám mailom

Cestní piráti dokážu potrápiť ľudí nielen u nás ale i vo svete. Nezodpovední vodiči, ktorí nezvyknú dať nohu dole z plynu ani v obytných zonách trápia nejedného z nás. Ale len málokto to vie vyriešiť.

So situáciou, pri ktorej vodiči nedodržiavajú rýchlosť v obytných zónach sa stretol azda každý z nás. Poriešiť túto situáciu častokrát dlhodobo ani polícia či spomaľovacie pásy. Podobná situácia trápila aj istú dôchodkyňu z Ameriky, ktorá sa ale rozhodla nielen sťažovať ale rovno konať! A to poriadne originálne.

Babička si vzala do rúk fén a mierila ním na autá. Vodiči v domienke, že starenka má pištoľ na zameriavanie rýchlosti, spomaľujú a ulicou, kde býva, jazdia pomalšie.

https://www.youtube.com/watch?v=eKb57ZmCjUM

 

Zdroj: YouTube

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií