fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Babička v autobuse poriadne zotrela potetované dievča. To, čo povedala, rozosmialo všetkých cestujúcich

Máte tip? napíšte nám mailom

Potetovaná slečna na ten trapas nikdy nezabudne!

Mladí ľudia často majú pocit, že staršia generácia ich odsudzuje a nedokáže ich pochopiť. Preto sa občas stane, že sú k starším, ktorí sa na nich pozrú, nepríjemní a drzí. Inak to nebolo ani v dnešnom príbehu, ktorý sa odohral v autobuse.

3

V jeden horúci letný deň cestovala autobusom istá starenka a aj potetované dievča v krátkych šatách. Babička si mladú slečnu, ktorej obrázky zdobili takmer celé telo, prezerala a usmievala sa. Dievčaťu sa ale toto správanie starej pani nepáčilo, a tak sa jej spýtala: „Čo tak na mňa pozeráte? Počas vašej mladosti tetovania neexistovali?” „Nie, nie, tetovania boli. Ale pracovala som 10 rokov ako učiteľka čínskeho jazyka a nemôžem pochopiť…,” začala starenka.

4

„Čo nemôžete pochopiť?” drzo a s výsmechom sa spýtalo potetované dievča. „Nemôžem pochopiť, prečo máš na krku napísané “Opätovne nezmrazovať”?” odvetila starenka. V tom momente ostala slečna ticho a všetci cestujúci sa začali smiať. Dievča už nepovedalo ani slovo a na najbližšej zastávke vystúpilo.

Zdroj: ofigenno.com

Prečítajte si tiež:
Celé Slovensko bude možné odpojiť od internetu jediným kliknutím! Prečo?
Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií