Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Vybieľte si zuby bez návštevy zubára: Vieme, ako na to v pohodlí domova

Bielenie zubov v pohodlí domova? Hollywoodsky úsmev, ako z titulných stránok časopisov láka nielen celebrity, ale aj bežných ľudí. Veľký efekt dosiahnete aj bez pomoci zubára. Ako na to?

Pokračovanie pod reklamou

Hovorca americkej zubnej asociácie (ADA) Matt Messina, DDS odporúča, aby sa ľudia pred svojvoľným bielením zubov poradili so svojim zubárom. Je potrebné si uvedomiť, že bielenie zubov nie je estetický zákrok, pri ktorom nedochádza k žiadnemu zásahu do zdravia zubu. Hĺbkové bielenie je chémia, ktorá výrazne zasahuje do jeho povrchu. Predtým je nutné, aby zubár skontroloval celú ústnu dutinu, teda citlivosť zubov, tvorbu zubného kameňa. Ak túžite po žiarivom úsmeve, vyskúšajte tieto účinné prostriedky.

Bielenie zubov rýchlo a jednoducho

Za efektívny produkt pre bielenie zubov považuje Emanuel Layliev, DDS, zubár New Yorku práve prúžky s názvom White Professional Effects Whitestrips. Zuby dokážu vybieliť až o dva odtiene a pravdepodobne najúčinnejšie výsledky dosiahnete, ak ich použijete každý deň po pol hodine, počas jedného mesiaca. Ďalším odporúčaným produktom je zubná pasta Optic White Advanced Whitening Toothpaste. Layliev vysvetľuje, že zuby stmavnú z dôvodu, že sa na nich hromadí povlak z kyslých potravín a produktov, akým je káva, víno, čučoriedky, maliny, ale aj sójová omáčka či arašidové maslo.

Pokračovanie pod reklamou

K účinným pastám tiež patrí White Brilliance Toothpaste. Layliev ju odporúča z dôvodu, že obsahuje silnú bieliacu trojicu a to glycerín, hydratovaný oxid kremičitý či oxid titaničitý. Taktiež je dôležité nezabudnúť na ústnu vodu. Layliev odporúča práve Natural Solution Oral Rinse , ktorá neobsahuje alkohol, takže ústnu dutinu nevysúša. Do ponuky top produktov patrí aj Noticeably White Whitestrips, ktorý dôkladne pokrýva povrch zubu, čím je celkový výsledok ešte efektívnejší.

Odporúčané produkty sú dostupné napríklad aj na stránke Amazon.sk. Takto si ich môžete objednať z pohodlia domova a vyskúšať, ktorý je pre vás najvhodnejší a najúčinnejší.

 

reklama

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií