fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Borguľove kauzy sa majú spájať s bratislavskou komunálnou politikou, neraz sa pohyboval na hrane zákona

S menom údajne obvineného poslanca Martina Borguľu sa spájajú mnohé podozrenia najmä z bratislavskej komunálnej politiky.

Máte tip? napíšte nám mailom

27.4.2022 (Webnoviny.sk) – S menom údajne obvineného poslanca za hnutie Sme rodina Martina Borguľu sa spájajú mnohé podozrenia najmä z bratislavskej komunálnej politiky, pričom neraz sa pohyboval na hrane zákona.

Napísal to poslanec Milan Vetrák (OĽaNO) vo svojom profile na sociálnej sieti s tým, že v prípade poskytnutia úplatku to už možno bude za hranou zákonnosti. Martin Borguľa je podľa medializovaných informácií obvinený za úplatok 50-tisíc eur.

Osobne si však ctím prezumpciu neviny, a preto netreba nikoho odsudzovať vopred. Politika však nie je len o práve a spravodlivosti, ale aj morálke a braní zodpovednosti. Zároveň platí, že ak má protikorupčná vláda a koalícia vo svojich radoch poslancov, ktorí sú obvinení z korupcie, bolo by správne, ak by vzali zodpovednosť nielen za seba, ale aj za stranu a koalíciu, ktorá mu dala dôveru a vzdali sa mandátu,“ dodal Vetrák s tým, že je na poslaneckom klube Sme rodina, aby sa vysporiadal s obvineniami voči poslancovi.

Viac k témam: Korupcia, Úplatok
Zdroj: Webnoviny.sk – Borguľove kauzy sa majú spájať s bratislavskou komunálnou politikou, neraz sa pohyboval na hrane zákona © SITA Všetky práva vyhradené.

Prečítajte si tiež:
Koalícia sa dohodla na reforme súdnej mapy a stavebných zákonoch, tvrdí poslanec Vetrák
Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií