fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Bývalý policajný prezident Milan Lučanský zomrel

Máte tip? napíšte nám mailom

Bývalá ministerka vnútra Denisa Saková na Facebooku informuje, že Milan Lučanský zomrel.

,,Generál Lučanský zomrel. Úprimnú sústrasť celej rodine. Ďakujem za všetko, čo pre Slovensko spravil. Česť jeho pamiatke,” píše Saková.

 

Strana HLAS sa ako prvá vyjadrila k úmrtiu 

,,Strana HLAS – sociálna vyslovuje ľútosť nad tragickým odchodom generála Milana Lučanského a vyjadruje úprimnú sústrasť jeho rodine.
Profesionálny život generála Lučanského sa niesol v znamení služby spoločnosti pri odhaľovaní závažnej trestnej činnosti a usvedčovaní najťažších zločincov. Je nešťastné, že už nestihol vyvrátiť všetky pochybnosti, ktoré sa okolo jeho osoby vyskytli a bola spojené s porušovaním prezumpcie neviny a zásad právneho štátu.
HLAS – sociálna demokracia trvá na prísnom vyvodení dôsledkov z tejto situácie. Tým najprirodzenejším je odchod ministerky spravodlivosti z funkcie. Zároveň je potrebné zriadiť parlamentnú vyšetrovaciu komisiu, ktorá odpovie na všetky nejasnosti v tomto prípade,” informujú na Facebooku.

Správu aktualizujeme a najnovšie informácie zverejníme na našej domovskej stránke klocher.sk.

Máte tip? napíšte nám mailom
Zdroj facebook
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií