Poznáme celebrity, ktoré sa objavia na Farme! Markíza vsadila na TIETO známe tváre

Poznáme celebrity, ktoré sa objavia na Farme! Markíza vsadila na TIETO známe tváre

Jubilejná desiata séria Farmy bude iná nielen vďaka zmene moderátorky, ale i celého konceptu tejto reality show. Na opustenom statku sa tentokrát objavia i celebrity. Ktoré?

Desiata séria reality show Farma sa na Markíze objaví už túto jeseň a tentokrát sľubuje, že je na čo tešiť. Celý program totižto bude mať úplne iný koncept než na aký boli diváci zvyknutí. V jubilejnej Farme bude najväčšou prekážkou pre súťažiacich predovšetkým sociálny status. Ten podľa vedenia televízie zo Záhorskej Bystrice rozdeľuje ľudí aj v bežnom živote na privilegovaných, neprivilegovaných, mocných a obyčajných. A práve to je dôvodom, že sa teraz na opustenom statku objavia i celebrity.


Na Farme budeme môcť vidieť spevácke sesterské duo TWiiNS, moderátorku Katarínu Brychtovú, herečku a špiritistku Silviu Šuvadovú, fitness trénera Martina Šmahela, bývalého SuperStaristu Roba Miklu a Ibrahima Maigu. Tieto známe tváre sa budú na statku spolu so súťažiacimi z ľudu.

 

Zdroj: http://www.tvnoviny.sk/soubiz/1929167_zoznam-je-odhaleny-tieto-celebrity-mieria-na-farmu

Foto: https://www.facebook.com/MarkizaFarma/photos/a.204183236283265.49707.204183082949947/2028839793817591/?type=1&theater

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  Selene Gomez zachránila život kamarátka. Speváčka totiž súrne potrebovala obličku kvôli nepríjemnej diagnóze
Google+ Linkedin

Written By :

„Najväčším šťastím človeka je žiť pre to, za čo by bol ochotný zomrieť.“ - Honore De Balzac

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

*

*