fbpx
Poznáme celebrity, ktoré sa objavia na Farme! Markíza vsadila na TIETO známe tváre

Poznáme celebrity, ktoré sa objavia na Farme! Markíza vsadila na TIETO známe tváre

Jubilejná desiata séria Farmy bude iná nielen vďaka zmene moderátorky, ale i celého konceptu tejto reality show. Na opustenom statku sa tentokrát objavia i celebrity. Ktoré?

Desiata séria reality show Farma sa na Markíze objaví už túto jeseň a tentokrát sľubuje, že je na čo tešiť. Celý program totižto bude mať úplne iný koncept než na aký boli diváci zvyknutí. V jubilejnej Farme bude najväčšou prekážkou pre súťažiacich predovšetkým sociálny status. Ten podľa vedenia televízie zo Záhorskej Bystrice rozdeľuje ľudí aj v bežnom živote na privilegovaných, neprivilegovaných, mocných a obyčajných. A práve to je dôvodom, že sa teraz na opustenom statku objavia i celebrity.

Na Farme budeme môcť vidieť spevácke sesterské duo TWiiNS, moderátorku Katarínu Brychtovú, herečku a špiritistku Silviu Šuvadovú, fitness trénera Martina Šmahela, bývalého SuperStaristu Roba Miklu a Ibrahima Maigu. Tieto známe tváre sa budú na statku spolu so súťažiacimi z ľudu.

 

Zdroj: http://www.tvnoviny.sk/soubiz/1929167_zoznam-je-odhaleny-tieto-celebrity-mieria-na-farmu

Foto: https://www.facebook.com/MarkizaFarma/photos/a.204183236283265.49707.204183082949947/2028839793817591/?type=1&theater

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  Zamestnal sa na mliečnej farme a tajne natočil drsné zábery! TAKTO sa tam zaobchádza s kravami
Google+ Linkedin

Volám sa Ivana a aj napriek tomu, že ma môžete stretnúť (takmer) vždy v čiernej, milujem farby. Tie sú v mojom vnútornom svete a nebojím sa ich premietnuť ani do mojich vlasov. Preto sa občas cítim ako chameleón. Okrem farieb ma baví tvorba poézie, či prózy, ale rozhodne aj článkov. Vďaka ním totiž môžem rozširovať obzory nielen sebe, ale aj čitateľom, čo je podľa môjho názoru skvelé.