fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Poznáme celebrity, ktoré sa objavia na Farme! Markíza vsadila na TIETO známe tváre

Máte tip? napíšte nám mailom

Jubilejná desiata séria Farmy bude iná nielen vďaka zmene moderátorky, ale i celého konceptu tejto reality show. Na opustenom statku sa tentokrát objavia i celebrity. Ktoré?

Desiata séria reality show Farma sa na Markíze objaví už túto jeseň a tentokrát sľubuje, že je na čo tešiť. Celý program totižto bude mať úplne iný koncept než na aký boli diváci zvyknutí. V jubilejnej Farme bude najväčšou prekážkou pre súťažiacich predovšetkým sociálny status. Ten podľa vedenia televízie zo Záhorskej Bystrice rozdeľuje ľudí aj v bežnom živote na privilegovaných, neprivilegovaných, mocných a obyčajných. A práve to je dôvodom, že sa teraz na opustenom statku objavia i celebrity.

Na Farme budeme môcť vidieť spevácke sesterské duo TWiiNS, moderátorku Katarínu Brychtovú, herečku a špiritistku Silviu Šuvadovú, fitness trénera Martina Šmahela, bývalého SuperStaristu Roba Miklu a Ibrahima Maigu. Tieto známe tváre sa budú na statku spolu so súťažiacimi z ľudu.

 

Zdroj: http://www.tvnoviny.sk/soubiz/1929167_zoznam-je-odhaleny-tieto-celebrity-mieria-na-farmu

Foto: https://www.facebook.com/MarkizaFarma/photos/a.204183236283265.49707.204183082949947/2028839793817591/?type=1&theater

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií